OE 1Q0827550A
VOLKSWAGEN
Plynová vzpěra zavazadlového prostoru
| VOLKSWAGEN | 1Q0 827 550 A, 1Q0 827 550A, 1Q0827550A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
ESEN SKV Plynová vzpěra zavazadlového prostoru ESN 52SKV680
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
FEBI Pneumatická pružina - zavazadlový/nákladový prostor FB 31646
zvětšit
549,-ve skladuMontovaná strana: oboustrannáDélka pouzdra [mm]: 274,5Délka [mm]: 499Průměr upevňovacího bodu [mm]: 18Průměr víka [mm]: 18Průměr pístnice [mm]: 8Vymršťovací síla [N]: 375Takt motoru [mm]: 197Hmotnost [kg]: 0,241EAN:4027816316466VOLKSWAGEN1Q0 827 550 A (1Q0827550A)1Q0 827 550 B (1Q0827550B)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
KILEN Plynová vzpěra zavazadlového prostoru KLN 466062
LORO Plynová vzpěra zavazadlového prostoru LOR 101-00-788
MAGNETI MARELLI Plynová vzpěra zavazadlového prostoru MAG 430719081800
VOLKSWAGEN1Q0827550A1Q0827550BKonkurenční kódy -
STABILUS Plynová vzpěra zavazadlového prostoru // LIFT-O-MAT® SBL 024029
479,-ve skladuVymršťovací síla [N]: 375Délka [mm]: 499Takt motoru [mm]: 197EAN:4046577348097VOLKSWAGEN1Q0 827 550A (1Q0827550A)1Q0 827 550B (1Q0827550B)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Starline plynová vzpěra - 5.dveří - CABRIO 42.93.801
175,-ve skladuPrůměr pístu d=8 mm, Průměr válce D=19 mm, Délka vzpěry L=500 mm, Zdvih s=208 mm, Výtlačná síla F=375 NSkladem ve skladu