OE 1K0998262B
BENTLEY
Lambda sonda
BENTLEY1K0998262B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • BOSCH Lambda sonda BO 0258006982
    zvětšitBOSCH Lambda sonda ‐ BO 0258006982
    1 599,-ve skladu
    AUDI022 906 262 BH (022906262BH)022 906 262 L (022906262L)022 906 265 B (022906265B)06A 906 262 BL (06A906262BL)07C 906 262 A (07C906262A)07C 906 262 AE (07C906262AE)07C 906 262 AF (07C906262AF)07C 906 262 AG (07C906262AG)07C 906 262 AH (07C906262AH)07C 906 262 H (07C906262H)07C 906 262 M (07C906262M)07C 906 262 P (07C906262P)07C 906 262 S (07C906262S)07C 906 262 T (07C906262T)07D 906 262 A (07D906262A)07D 906 262 E (07D906262E)1K0 998 262 B (1K0998262B)BMW1K0998262BFORD1125039YM219 F472 HA (YM219F472HA)YM219F472HASEAT01K 099 826 2B (01K0998262B)01K0998262B022 906 262 L (022906262L)022 906 262 M (022906262M)022 906 262 S (022906262S)06A 906 262 BL (06A906262BL)1K0 998 262 B (1K0998262B)6K0 906 262 B (6K0906262B)6K0906262BŠKODA06A 906 262 BL (06A906262BL)VOLKSWAGEN022 906 262 AH (022906262AH)022 906 262 AJ (022906262AJ)022 906 262 BA (022906262BA)022 906 262 BH (022906262BH)022 906 262 L (022906262L)022 906 262 M (022906262M)022 906 262 S (022906262S)066 906 262 A (066906262A)06A 906 262 BL (06A906262BL)06F 906 262 BF (06F906262BF)07C 906 262 A (07C906262A)07C 906 262 AE (07C906262AE)07C 906 262 AF (07C906262AF)07C 906 262 AG (07C906262AG)07C 906 262 AH (07C906262AH)07C 906 262 AN (07C906262AN)07C 906 262 AP (07C906262AP)07C 906 262 AQ (07C906262AQ)07C 906 262 BF (07C906262BF)07C 906 262 C (07C906262C)07C 906 262 H (07C906262H)07C 906 262 J (07C906262J)07C 906 262 M (07C906262M)07C 906 262 P (07C906262P)07C 906 262 S (07C906262S)07C 906 262 T (07C906262T)07D 906 262 A (07D906262A)07D 906 262 B (07D906262B)07D 906 262 E (07D906262E)1K0 998 262 B (1K0998262B)6K0 906 262 B (6K0906262B)ROLLS-ROYCE07C 906 262 H (07C906262H)07C906262H07C906262J07C906262S07C906262T1K0998262BBENTLEY07C906262S07C906262T1K0998262BKonkurenční kódy