OE 1K0698151D
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Sada brzdových destiček
AUDI1K0 698 151 D, 1K0 698 151D, 1K0698151D
SEAT1K0 698 151 D, 1K0 698 151D, 1K0698151D
ŠKODA1K0 698 151 D, 1K0 698 151D, 1K0698151D
VOLKSWAGEN1K0 698 151 D, 1K0 698 151D, 1K0698151D
VAG1K0 698 151 D, 1K0 698 151D, 1K0698151D
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37155
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37155
    499,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 146Výška 1 [mm]: 54,7Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,2Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 140Omezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1EAN:8717109056716AUDI1J0698151D1J0698151E1J0698151F1J0698151G1K0698151A1K0698151F1K0698151KSEAT1J0.698.151D (1J0698151D)1J0.698.151E (1J0698151E)1J0.698.151G (1J0698151G)1J0.698.151H (1J0698151H)1K0698151A1K0698151F1K0698151K1K0698151MJZW 698 151A (JZW698151A)JZW698151ŠKODA1J0.698.151D (1J0698151D)1J0.698.151G (1J0698151G)1J0.698.151H (1J0698151H)1J0698151E1K0698151A1K0698151D1K0698151F1K0698151K8Z0698151AJZW 698 151A (JZW698151A)JZW698151VOLKSWAGEN1J0698151D1J0698151E1J0698151F1J0698151G1J0698151P1JE698151A1K0698151A1K0698151D1K0698151F1K0698151J1K0698151K8Z0698151AJZW 698 151A (JZW698151A)JZW698151VAG1J0 698 151D (1J0698151D)1J0 698 151E (1J0698151E)1J0 698 151F (1J0698151F)1J0 698 151G (1J0698151G)1J0.698.151F (1J0698151F)1K0 698 151A (1K0698151A)1K0 698 151D (1K0698151D)1K0 698 151F (1K0698151F)1K0.698.151A (1K0698151A)1K0.698.151F (1K0698151F)JZW 698 151 (JZW698151)JZW 698 151A (JZW698151A)EICHER101440679OSCA03125Konkurenční kódy