OE 1K0407366B
SEAT
Rameno zavěšení kol, Čep ramene
SEAT1K0 407 366 B, 1K0 407 366B, 1K0407366B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BGA Čep ramene BGA SJ9604
    zvětšitBGA Čep ramene ‐ BGA SJ9604
    249,-ve skladu
  • CONTITECH Čep ramene CTT SUG1003
    zvětšitCONTITECH Čep ramene ‐ CTT SUG1003
    359,-ve skladu
    Montovaná strana: pravá přední nápravatlačítkoHmotnost [kg]: 0,619Délka balení [cm]: 14šířka balení [cm]: 10,6Výška balení [cm]: 10,8Výška [mm]: 92šířka [mm]: 91Rozměr závitu 1: M12x1,5Párová čísla výrobku: SUG1002EAN:4010858989217AUDI1K0407366B1K0407366C1K0407366E5Q0407366ASEAT1K0407366B1K0407366C1K0407366E5Q0407366AKonkurenční kódy
  • CORTECO Čep ramene COR 49398495
    zvětšitCORTECO Čep ramene ‐ COR 49398495
    259,-ve skladu
    Montovaná strana: pravá přední nápravaRozměr kužele [mm]: 15,4Velikost závitu: M12x1,5Párová čísla výrobku: 49398491EAN:3358960631114AUDI1K0 407 366 B (1K0407366B)1K0 407 366 C (1K0407366C)1K0 407 366 E (1K0407366E)1K0407366B1K0407366C1K0407366E5Q0 407 366 A (5Q0407366A)5Q0407366A5WA 407 366 (5WA407366)5WA407366SEAT1K0 407 366 B (1K0407366B)1K0 407 366 C (1K0407366C)1K0 407 366 E (1K0407366E)1K0407366B1K0407366C1K0407366E5Q0 407 366 A (5Q0407366A)5Q0407366A5Q0407366EŠKODA1K0 407 366 B (1K0407366B)1K0 407 366 C (1K0407366C)1K0 407 366 E (1K0407366E)1K0407366B1K0407366C1K0407366E5Q0 407 366 A (5Q0407366A)5Q0407366AVOLKSWAGEN1K0 407 366 B (1K0407366B)1K0 407 366 C (1K0407366C)1K0 407 366 E (1K0407366E)1K0407366B1K0407366C1K0407366E5Q0 407 366 A (5Q0407366A)5Q0407366A5WA 407 366 (5WA407366)Konkurenční kódy
  • DELPHI Čep ramene DF TC1317
    zvětšitDELPHI Čep ramene ‐ DF TC1317
    359,-ve skladu
    Velikost závitu: M12x1.5Párová čísla výrobku: TC1316Délka [mm]: 95šířka [mm]: 95Výška [mm]: 110EAN:5012759348925AUDI1K0 407 366B (1K0407366B)1K0 407 366C (1K0407366C)1K0 407 366E (1K0407366E)SEAT1K0 407 366B (1K0407366B)1K0 407 366C (1K0407366C)1K0 407 366E (1K0407366E)ŠKODA1K0 407 366B (1K0407366B)1K0 407 366C (1K0407366C)1K0 407 366E (1K0407366E)VOLKSWAGEN1K0 407 366E (1K0407366E)1K0 407 366B (1K0407366B)1K0 407 366C (1K0407366C)Konkurenční kódy