OE 1JE615601
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
AUDI1JE 615 601, 1JE615601
SEAT1JE 615 601, 1JE615601
ŠKODA1JE 615 601, 1JE615601
VOLKSWAGEN1JE 615 601, 1JE615601
VAG1JE 615 601, 1JE615601
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 232 mm ABS 17192
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 232 mm ‐ ABS 17192
    389,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 232Vnější průměr [mm]: 232Síla brzdového kotouče [mm]: 9Minimální tloušťka [mm]: 7Výška [mm]: 39,5Ráfek, počet děr: 4Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 135EAN:8717109237320SEAT1JE 615 601 (1JE615601)6N0.615.601A (6N0615601A)6N0.615.601B (6N0615601B)VOLKSWAGEN1JE 615 601 (1JE615601)6N0615601A6N0615601BVAG1JE 615 601 (1JE615601)6N0 615 601A (6N0615601A)6N0 615 601B (6N0615601B)EICHER104440789Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 232 mm AT 409174
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 232 mm ‐ AT 409174