OE 1J5839462A
VOLKSWAGEN, VAG
Zvedací zařízení oken, opravná sada, spouštěč okna
VOLKSWAGEN1J5 839 462 A, 1J5 839 462A, 1J5839462A
VAG1J5 839 462 A, 1J5 839 462A, 1J5839462A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AIC Zvedací zařízení oken AIC 53066
    zvětšitAIC Zvedací zařízení oken ‐ AIC 53066
    1 509,-ve skladu
    Druh provozu: elektrickýMontovaná strana: pravá zadníPočet dveří: 4Způsob montáže: předmontovanýDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez elektromotoruDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: S posunovací deskouPárová čísla výrobku: 53065EAN:4046283530663VOLKSWAGEN1J5 839 462A (1J5839462A)1J5 839 462D (1J5839462D)1J4 839 462B (1J4839462B)1J4 839 730J (1J4839730J)1J4 839 462C (1J4839462C)1J4 839 462D (1J4839462D)1J4 839 730A (1J4839730A)1J4 839 462F (1J4839462F)VAG1J4 839 462D (1J4839462D)1J4 839 730J (1J4839730J)1J4 839 730A (1J4839730A)1J4 839 462F (1J4839462F)1J4 839 462C (1J4839462C)1J4 839 462B (1J4839462B)1J5 839 462A (1J5839462A)1J5 839 462D (1J5839462D)Konkurenční kódy