OE 1J1955425B
ŠKODA
Stěrač, stírací gumička
ŠKODA1J1 955 425 B, 1J1955425B, 1J1955425B+
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DPA Stěrač DPA 89550623302
    zvětšitDPA Stěrač ‐ DPA 89550623302
    319,-ve skladu
    Všeobecné informaceWiper blade kit; left+right; 530mm+475mm
  • DPA Stěrač DPA 99550111202
    zvětšitDPA Stěrač ‐ DPA 99550111202
    359,-ve skladu
    Všeobecné informaceWiper blade kit; left+right
  • KAMOKA Sada stěračů - 530 + 530 mm KAM 27C23
    zvětšitKAMOKA Sada stěračů - 530 + 530 mm ‐ KAM 27C23
    309,-ve skladu
    Délka stěrače: 530 + 530 mmMontovaná strana: předníLevo-/pravostranné řízení: pro levostranně řízená vozidlaJednotka množství: SadaEAN:5908242677781ŠKODA1J1955425B5P0 955 425 F (5P0955425F)VOLKSWAGEN1J1955425B5P0 955 425 F (5P0955425F)Konkurenční kódy
  • SWF Sada stěračů se spojlerem VisioFlex - 530 + 530 mm SWF 119321
    zvětšitSWF Sada stěračů se spojlerem VisioFlex - 530 + 530 mm ‐ SWF 119321