OE 1J1955425A
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN
Pružina podvozku, stěrač, stírací gumička
| AUDI | 1J1955425A |
| SEAT | 1J1 955 425 A |
| ŠKODA | 1J1 955 425 A |
| VOLKSWAGEN | 1J1 955 425 A, 1J1955425A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
DENCKERMANN Sada plochých stěračů - 525 + 525 mm DCR VD10006
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
DENSO Sada plochých stěračů - 530 + 480 mm DEN DF-001
zvětšit
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
KAMOKA Pružina podvozku KAM 2110325
MAXGEAR Sada stěračů - 530 + 475 mm MXG 39-0065
209,-ve skladuDélka stěrače: 530 + 475 mmJednotka množství: SadaDélka 1 [mm]: 530Délka 2 [mm]: 475Stěrače - provedení: Stěrač-FlachbalkenwischblattLevo-/pravostranné řízení: pro levostranně řízená vozidlaEAN:5901619525302MAZDA151263/151265 (151263151265)151263151265BP4K-67-330B (BP4K67330B)BP4L-67-330B (BP4L67330B)VOLKSWAGEN6Q1 955 425 A (6Q1955425A)6Q1 955 425 (6Q1955425)1J0 998 002 (1J0998002)1J1955425AKonkurenční kódySkladem ve skladu