OE 1J0959455F
VOLKSWAGEN
Větrák chlazení motoru, elektromotor větráku chladiče, větrák kondenzátoru klimatizace
VOLKSWAGEN1J0 959 455 F, 1J0959455F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AUTOMEGA Větrák chlazení motoru ATM 160068610
    zvětšitAUTOMEGA Větrák chlazení motoru ‐ ATM 160068610
    1 429,-ve skladu
    Jmenovitý výkon [W]: 60Průměr [mm]: 345Napětí [V]: 12EAN:4053184351709AUDI6N0959455G6N0959455F6X0959455A1J0959455F6X0959455F1J0959455E1J0121207L1J0121205B1J0121207SEAT6Q0959455K6H0959455B6X0959455A1J0959455F1J0959455D6X0959455FŠKODA6X0959455F1J0959455F6X0959455AVOLKSWAGEN1J0959455F6X0959455A6X0959455FVAG1J0 959 455 F (1J0959455F)6X0 959 455 A (6X0959455A)6X0 959 455 F (6X0959455F)6X0 959 455A (6X0959455A)6X0 959 455F (6X0959455F)6X0959455F1J0959455F6X0959455A1J0 959 455F (1J0959455F)Konkurenční kódy
  • AVA Clever Choice Větrák chlazení motoru AVA VN7521
    zvětšitAVA Clever Choice Větrák chlazení motoru ‐ AVA VN7521
    1 159,-ve skladu
  • BOSCH Elektromotor větráku chladiče BO 0986338103
    zvětšitBOSCH Elektromotor větráku chladiče ‐ BO 0986338103
    Napětí [V]: 12Výkon [W]: 250Průměr [mm]: 345Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez držákuEAN:4047026322897AUDI6X0 959 455 F (6X0959455F)SEAT6X0 959 455 F (6X0959455F)ŠKODA6X0 959 455 F (6X0959455F)VOLKSWAGEN1J0 959 455 D (1J0959455D)1J0 959 455 F (1J0959455F)6H0 959 455 B (6H0959455B)6N0 959 455 G (6N0959455G)6Q0 959 455 K (6Q0959455K)6X0 959 455 A (6X0959455A)6X0 959 455 F (6X0959455F)Konkurenční kódy