OE 1J0422812D
VOLKSWAGEN
Čep řízení
VOLKSWAGEN1J0 422 812 D, 1J0422812D
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Čep řízení ABS 230428
    zvětšitA.B.S. Čep řízení ‐ ABS 230428
    138,-ve skladu
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • DELPHI Čep řízení DF TA1668
    zvětšitDELPHI Čep řízení ‐ DF TA1668
    189,-ve skladu
    Montovaná strana: pravá přední nápravaVelikost závitu: M14x1.5Druh závitu: s pravotočivým závitemRozměr kužele [mm]: 13,2Párová čísla výrobku: TA1667Délka [mm]: 115šířka [mm]: 38Výška [mm]: 82EAN:5012759238516AUDI6R0 423 812A (6R0423812A)1J0422812D1J0 422 812B (1J0422812B)SEAT6Q0 423 812A (6Q0423812A)6R0 423 812A (6R0423812A)1J0422812D1J0 422 812B (1J0422812B)ŠKODA6Q0 423 812A (6Q0423812A)1J0 422 812B (1J0422812B)6R0 423 812A (6R0423812A)1J0422812DVOLKSWAGEN6Q0 423 812A (6Q0423812A)6R0 423 812A (6R0423812A)1J0422812D1J0 422 812B (1J0422812B)Konkurenční kódy
  • FAG Čep řízení FG 840 0894 10
    zvětšitFAG Čep řízení ‐ FG 840 0894 10
    199,-ve skladu
    Rozměr kužele [mm]: 13,2Velikost závitu: M14x1,5Párová čísla výrobku: 840 0893 10EAN:4014870439996AUDI8Z0 423 811 A (8Z0423811A)8Z0423811AVOLKSWAGEN1J0 422 812 B (1J0422812B)1J0 422 812 D (1J0422812D)1J0422812B1J0422812DKonkurenční kódy