OE 1H0951113C
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Klakson
| AUDI | 1H0951113C |
| SEAT | 1H0951113C |
| ŠKODA | 1H0951113C |
| VOLKSWAGEN | 1H0951113C |
| VAG | 1H0951113C |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
HERTH+BUSS ELPARTS Klakson HB 56370053
zvětšit
339,-ve skladuBarva: ČernáJmenovité napětí [V]: 12Zatíženi při 12V: 5 ASpotřeba energie [W]: 60Frekvenční rozsah [Hz]: 335Hlučnost [dB(A)]: 118Typ povolení: Prověřeno dle ECEPovrch: lakovánoBarva: černáDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s přírubovou maticíSpojovací technika: 2 x 6,3 mm K TypePrůměr [mm]: 90Průměr upevňovacího bodu [mm]: 8EAN:4026736049805AUDI6N0 951 101 H (6N0951101H)6N0 951 101 (6N0951101)191 951 113 B (191951113B)251 951 113 A (251951113A)BMW13 62 8 617 097 (13628617097)SEAT6N0 951 113 C (6N0951113C)6N0 951 101 H (6N0951101H)6N0 951 101 (6N0951101)6N0951101H6N0 951 113 A (6N0951113A)1H0951113C191951113B6N09511016N0951113C6N0951113A6N0951113191 951 113 B (191951113B)ŠKODA6N0951113C6N0 951 101 H (6N0951101H)6N0 951 101 (6N0951101)6N0951113A6N0951101H6N09511016N0 951 113 A (6N0951113A)1H0951113C191 951 113 B (191951113B)6N0 951 113 C (6N0951113C)191951113BVOLKSWAGEN6N0 951 101 H (6N0951101H)6N0 951 113 A (6N0951113A)251951113A6N0 951 113 C (6N0951113C)6N0 951 101 (6N0951101)251 951 113 A (251951113A)191951113B191 951 113 B (191951113B)VAG6N0 951 101 (6N0951101)6N0951101H6N0 951 101 H (6N0951101H)1H0951113C191951113B191 951 113 B (191951113B)6N0951101L6N0951101Konkurenční kódySkladem ve skladu