OE 1H0501615B
AUDI
Brzdový buben
| AUDI | 1H0 501 615 B, 1H0 501 615B, 1H0501615B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH Brzdový buben - 200 mm BO 0986477041
zvětšit
879,-ve skladuMontovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 200Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 239,3Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 49Výška brzdového bubnu celková [mm]: 81,5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Počet děr: 4Centrovací průměr [mm]: 50,2EAN:3165141984446Použitá čísla: DB116Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
AUDI1H0 501 615 B (1H0501615B)191 501 615 A (191501615A)1H0 501 615 A (1H0501615A)SEAT1H0 501 615 A (1H0501615A)ŠKODA6U0 501 615 B (6U0501615B)VOLKSWAGEN191 501 615 A (191501615A)841 501 615 A (841501615A)323 501 615 (323501615)3235016151H0 501 615 B (1H0501615B)1H0 501 615 A (1H0501615A)331 501 615 (331501615)3315016156U0 501 615 B (6U0501615B)115330192115 330 192 (115330192)6U0 501 615 A (6U0501615A)Konkurenční kódy -
DELPHI Brzdový buben - 200 mm DF BF310
zvětšit
809,-ve skladuBrzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 50Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Výška brzdového bubnu celková [mm]: 81Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 240Počet děr: 4Centrovací průměr [mm]: 39,8EAN:5012759463093Nahrazuje: BF439, BF521-CSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
AUDI115 330 192 (115330192)191 501 615A (191501615A)191501615A1H0 501 615 A (1H0501615A)1H0 501 615 B (1H0501615B)1H0 501 615A (1H0501615A)1H0 501 615B (1H0501615B)1H0 615 601A (1H0615601A)1H0501615A1H050161A323 501 615 (323501615)331 501 615 (331501615)5U0 501 615B (5U0501615B)6U0 501 615 (6U0501615)841 501 615A (841501615A)SEAT191 501 615A (191501615A)191501615A1H0 501 615 A (1H0501615A)1H0 501 615 B (1H0501615B)1H0 501 615A (1H0501615A)1H0 501 615B (1H0501615B)1H0 615 601A (1H0615601A)1H05016151H0501615A1H0501615B1H050161A323 501 615 (323501615)323501615331 501 615 (331501615)331501615A6U05016156U0501615A6U0501615B841 501 615A (841501615A)A113502031L1H0501615AŠKODA115 330 192 (115330192)191 501 615A (191501615A)1H0 501 615 A (1H0501615A)1H0 501 615 B (1H0501615B)1H0 501 615A (1H0501615A)1H0 501 615B (1H0501615B)1H0 615 601A (1H0615601A)323 501 615 (323501615)331 501 615 (331501615)6U0 501 615A (6U0501615A)6U0 501 615B (6U0501615B)6U05016156U0501615A6U0501615B841 501 615A (841501615A)VOLKSWAGEN115 330 192 (115330192)191 501 615A (191501615A)191501615A1H0 501 615 A (1H0501615A)1H0 501 615 B (1H0501615B)1H0 501 615A (1H0501615A)1H0 501 615B (1H0501615B)1H0 615 601A (1H0615601A)1H0501615A1H0501615B323 501 615 (323501615)323501615331 501 615 (331501615)6U0 501 615 (6U0501615)6U0 501 615B (6U0501615B)6U0501615B841 501 615A (841501615A)AUDI (FAW)191501615A1H05016151H0501615A1H0501615B1H050161A323501615331501615A6U05016156U0501615A6U0501615BA113502031L1H0501615AVW (FAW)191501615A1H0501615A331501615841501615AL1H0501615AVW (SVW)191501615A1H05016151H0501615A1H0501615B1H050161A323501615331501615A6U05016156U0501615A6U0501615BA113502031L1H0501615ASKODA (SVW)191501615A1H05016151H0501615A1H0501615B1H050161A323501615331501615A6U05016156U0501615A6U0501615BA113502031L1H0501615AKonkurenční kódy -
LPR Brzdový buben - 200 mm LP 7D0244
499,-ve skladuBrzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 49,5Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 201Ráfek, počet děr: 4Výška brzdového bubnu celková [mm]: 81Centrovací průměr [mm]: 39,8EAN:8032532033135Použitá čísla: S70244, 7D0244Skladem ve skladu
MAXGEAR Brzdový buben -200 mm MXG 19-0823
559,-ve skladuMontovaná strana: zadní nápravaBrzdový buben - vnější průměr [mm]: 240Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Centrovací průměr [mm]: 39,8Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nábojem kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaMax. hodnota stočení bubnu [mm]: 201Výška brzdového bubnu celková [mm]: 81Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 50EAN:5907558539745AUDI115330192191501615A1H0501615A1H0501615B1H050161A1H0615601A323501615331501615379501615A5U0501615B6U05016156U0501615A6U0501615B841501615ASEAT115330192191501615A1H0 501 615 A (1H0501615A)1H0501615A1H0501615B1H050161A1H0615601A323501615331501615379501615A5U0501615B6U05016156U0501615A6U0501615B841501615AŠKODA115 330 192 (115330192)115330192191501615A1H0501615A1H0501615B1H050161A1H0615601A323501615331501615379501615A5U0501615B6U0 501 615 (6U0501615)6U05016156U0501615A6U0501615B841501615AVOLKSWAGEN115330192191501615A1H0 501 615 A (1H0501615A)1H0501615A1H0501615B1H050161A1H0615601A323501615331501615379501615A5U0501615B6U05016156U0501615A6U0501615B841501615AKonkurenční kódySkladem ve skladu