OE 1H0422821A
VOLKSWAGEN
Axiální kloub příčného táhla řízení
VOLKSWAGEN1H0 422 821 A, 1H0422821A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • GSP Axiální kloub příčného táhla řízení GSP S030641
    zvětšitGSP Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ GSP S030641
    174,-ve skladu
  • KRAFT AUTOMOTIVE Axiální kloub příčného táhla řízení KRF 4300119
    zvětšitKRAFT AUTOMOTIVE Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ KRF 4300119
    98,-ve skladu
  • MAXGEAR Axiální kloub příčného táhla řízení MXG 69-0421
    zvětšitMAXGEAR Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ MXG 69-0421
    249,-ve skladu
    VOLKSWAGEN1H0 422 803 (1H0422803)1H0 422 803 B (1H0422803B)1H0 422 803 C (1H0422803C)1H0 422 821 A (1H0422821A)Konkurenční kódy
  • MONROE Axiální kloub příčného táhla řízení MO L29205
    zvětšitMONROE Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ MO L29205
    449,-ve skladu
    Hmotnost [kg]: 0,600Typ závitu axiálního kloubu: s pravotočivým závitemVelikost závitu: M14x1,5/M14x1,5Omezení výrobce: TRWDélka [mm]: 370Požadovaný počet kusů: 2Délka balení [cm]: 43,5šířka balení [cm]: 7,5Výška balení [cm]: 4EAN:541209628445854120962339445412096244001AUDI1H0 422 803 A (1H0422803A)SEAT1H0 422 803 A (1H0422803A)ŠKODA1H0 422 803 A (1H0422803A)VOLKSWAGEN1H0 422 803 (1H0422803)1H0 422 803 A (1H0422803A)1H0 422 804 (1H0422804)1H0 422 821 A (1H0422821A)1H04228031H0422804Konkurenční kódy