OE 1H0422803A
ŠKODA
Axiální kloub příčného táhla řízení, příčné táhlo řízení
ŠKODA1H0 422 803 A, 1H0422803A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • GSP Axiální kloub příčného táhla řízení GSP S030641
    zvětšitGSP Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ GSP S030641
    174,-ve skladu
  • MONROE Axiální kloub příčného táhla řízení MO L29205
    zvětšitMONROE Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ MO L29205
    449,-ve skladu
    Hmotnost [kg]: 0,600Typ závitu axiálního kloubu: s pravotočivým závitemVelikost závitu: M14x1,5/M14x1,5Omezení výrobce: TRWDélka [mm]: 370Požadovaný počet kusů: 2Délka balení [cm]: 43,5šířka balení [cm]: 7,5Výška balení [cm]: 4EAN:541209628445854120962339445412096244001AUDI1H0 422 803 A (1H0422803A)SEAT1H0 422 803 A (1H0422803A)ŠKODA1H0 422 803 A (1H0422803A)VOLKSWAGEN1H0 422 803 (1H0422803)1H0 422 803 A (1H0422803A)1H0 422 804 (1H0422804)1H0 422 821 A (1H0422821A)1H04228031H0422804Konkurenční kódy
  • MOOG Příčné táhlo řízení MG VO-DS-7190
    zvětšitMOOG Příčné táhlo řízení ‐ MG VO-DS-7190
    539,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: VO-DS-7191Typ kontejneru: BoxDélka balení [cm]: 47šířka balení [cm]: 11Výška balení [cm]: 8EAN:5010874765269AUDI1H0422803A1H0 422 803 A (1H0422803A)SEAT1H0422803A1H0 422 803 A (1H0422803A)ŠKODA1H0422803A1H0 422 803 A (1H0422803A)VOLKSWAGEN1H0422803D1H0422803A1H04228031H0 422 803 D (1H0422803D)1H0 422 803 A (1H0422803A)1H0 422 803 (1H0422803)Konkurenční kódy