OE 191422804ASK
SEAT
Axiální kloub příčného táhla řízení
| SEAT | 191 422 804 A SK, 191422804ASK |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
FEBI Axiální kloub příčného táhla řízení PROKIT FB 33907
zvětšit
289,-ve skladuMontovaná strana: levá přední nápravapravá přední nápravaDélka [mm]: 341Rozměr vnitřního závitu: M14 x 1,5Rozměr vnějšího závitu: M14 x 1,5Hmotnost [kg]: 0,59Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s kontramaticíEAN:4027816339076SEAT191 422 803 (191422803)191 422 803 A (191422803A)191 422 803 A SK (191422803ASK)191 422 803 SK (191422803SK)191 422 804 (191422804)191 422 804 A (191422804A)191 422 804 A SK (191422804ASK)191 422 804 SK (191422804SK)191 422 810 A (191422810A)VOLKSWAGEN191 422 803 (191422803)191 422 803 A (191422803A)191 422 803 A SK (191422803ASK)191 422 803 SK (191422803SK)191 422 804 (191422804)191 422 804 A (191422804A)191 422 804 A SK (191422804ASK)191 422 804 SK (191422804SK)191 422 810 A (191422810A)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
GSP Axiální kloub příčného táhla řízení GSP S030640
zvětšit
189,-ve skladuPro OE číslo: 191 422 803 A SKRozměr závitu 1: M14X1,5Rozměr závitu 2: M14X1,5EAN:6928536156555Použitá čísla: GSU030640Skladem ve skladu