OE 171501615B
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG, VW (SVW)
Brzdový buben
AUDI171 501 615 B, 171 501 615B, 171501615B
SEAT171 501 615 B, 171 501 615B, 171501615B
ŠKODA171 501 615 B, 171501615B
VOLKSWAGEN171 501 615 B, 171 501 615B, 171501615B
VAG171 501 615 B, 171 501 615B, 171.501.615B, 171501615B
VW (SVW)171501615B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový buben - 180 mm ABS 7169-S
    zvětšitA.B.S. Brzdový buben - 180 mm ‐ ABS 7169-S
    499,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 180Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 180Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 39Výška brzdového bubnu celková [mm]: 75Ráfek, počet děr: 4Průměr náboje kola [mm]: 40Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 212Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Průměr náboje kola 2 [mm]: 50EAN:8717109125948AUDI171501615171501615A171501615B171501615C191501615BSEAT191.501.615B (191501615B)VOLKSWAGEN171501615171501615A171501615B171501615C191501615BVAG171 501 615 (171501615)171 501 615A (171501615A)171 501 615B (171501615B)171 501 615C (171501615C)171.501.615 (171501615)171.501.615A (171501615A)171.501.615B (171501615B)191 501 615B (191501615B)191.501.615 (191501615)823.501.615B (823501615B)EICHERRT 7169 (RT7169)OSCA03194Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový buben - 180 mm AT 480003
    zvětšitATE Brzdový buben - 180 mm ‐ AT 480003