OE 171501615B
ŠKODA
Brzdový buben
ŠKODA171 501 615 B, 171501615B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • KAMOKA Brzdový buben 180 mm KAM 104008
    zvětšitKAMOKA Brzdový buben 180 mm ‐ KAM 104008
    759,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 180Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 38Počet děr: 4Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez ložiska (kola) bez ABS senzoruBrzdový buben - vnější průměr [mm]: 212Výška brzdového bubnu celková [mm]: 74Centrovací průměr [mm]: 50Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 181Povrch: nátěrSEAT171 501 615 A (171501615A)171.501.615C (171501615C)171501615171501615B191 501 615 B (191501615B)191501615191501615B3055016151823 501 615 B (823501615B)ŠKODA171 501 615 A (171501615A)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615B191501615191501615B823 501 615 B (823501615B)VAG171 501 615 (171501615)171 501 615 A (171501615A)171 501 615 B (171501615B)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615A171501615B191 501 615 B (191501615B)191501615191501615B3055016151823 501 615 B (823501615B)823501615BKonkurenční kódy
  • NK Brzdový buben - 180 mm NK 254708
    zvětšitNK Brzdový buben - 180 mm ‐ NK 254708
    1 359,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 180Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 180Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 38,5Výška brzdového bubnu celková [mm]: 74,5Počet děr: 4Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 181Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 212EAN:5703858150372Nahrazuje252311, 254714
    AUDI171 501 615 (171501615)171 501 615 A (171501615A)171 501 615 B (171501615B)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615A171501615B171501615C191 501 615 B (191501615B)191501615B305 501 615 1 (3055016151)3055016151823 501 615 B (823501615B)823501615BSEAT171 501 615 (171501615)171 501 615 A (171501615A)171 501 615 B (171501615B)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615A171501615B171501615C191 501 615 B (191501615B)191501615B305 501 615 1 (3055016151)3055016151823 501 615 B (823501615B)823501615BŠKODA171 501 615 (171501615)171 501 615 A (171501615A)171 501 615 B (171501615B)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615A171501615B171501615C191 501 615 B (191501615B)191501615B305 501 615 1 (3055016151)3055016151823 501 615 B (823501615B)823501615BVOLKSWAGEN171 501 615 (171501615)171 501 615 A (171501615A)171 501 615 B (171501615B)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615A171501615B171501615C191 501 615 B (191501615B)191501615B305 501 615 1 (3055016151)3055016151823 501 615 B (823501615B)823501615BKonkurenční kódy