OE 1607880680
CITROËN
Brzdový kotouč
| CITROËN | 16 078 806 80, 1607880680 |
Číslo OE, nebo také OE kód či OEM kód - znamená číslo originálního vybavení (Original Equipment) - tedy číslo kompletních součástí nebo podskupin, které byly původně namontovány na vozidlo. OE číslo je zaměnitelné s termínem Originální číslo.
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
-
A.B.S. Brzdový kotouč - 300 mm ABS 17767
zvětšit
1 009,-Srovnávací průměr: 300Vnější průměr [mm]: 300Síla brzdového kotouče [mm]: 16Minimální tloušťka [mm]: 14,2Výška [mm]: 80Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 79Kruhový vývrt ∅ [mm]: 130Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 186EAN:8717109544084CITROËN1607880680161184218016188653804249.42 (424942)4249K6FIAT5174025051749555PEUGEOT1607880680161184218016188653804249.41 (424941)4249K6Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 5. 8. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 4. 8. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
BOSCH Brzdový kotouč - 300 mm BO 0986479317
zvětšit
1 379,-Srovnávací průměr: 300Vnější průměr [mm]: 299,7Síla brzdového kotouče [mm]: 16Minimální tloušťka [mm]: 14,2Výška [mm]: 80Kruhový vývrt ∅ [mm]: 130Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 79Počet děr: 5Povrch: olejovánoSplňuje ECE normu: ECE-R90Průměr vývrtu do [mm]: 17,7EAN:4047024309326Použitá čísla: E1 90R-02C0357/1551, BD1221ve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 5. 8. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 4. 8. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
NahrazujeTento produkt nahrazuje starší verzi: 0 986 AB5 682
CITROËN4249 42 (424942)16 078 806 80 (1607880680)4249 41 (424941)4249 K6 (4249K6)FIAT5174025051749555PEUGEOT4249 42 (424942)4249 41 (424941)16 078 806 80 (1607880680)4249 K6 (4249K6)Konkurenční kódy -
BREMBO Brzdový kotouč - 300 mm BRE 08.A459.10
zvětšit
1 289,-Srovnávací průměr: 300Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 16Počet děr: 5Výška [mm]: 80Centrovací průměr [mm]: 79Vnější průměr [mm]: 300Minimální tloušťka [mm]: 14,2Utahovací moment [Nm]: 160EAN:8020584019467CITROËN1607880680161184218016188653804249424249K6FIAT5174955551740250PEUGEOT1607880680161184218016188653804249414249K6Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 5. 8. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 4. 8. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
-
DELPHI Brzdový kotouč - 300 mm DF BG4062
zvětšit
1 279,-Srovnávací průměr: 300Typ brzdového kotouče: plnýPočet děr: 5Zkušební značka: E1 90R-02C0967/2549Povrch: olejovánoVnější průměr [mm]: 300Síla brzdového kotouče [mm]: 16Minimální tloušťka [mm]: 14,2Centrovací průměr [mm]: 79Výška [mm]: 80EAN:5012759396100CITROËN4249.42 (424942)160788068016118421804249.41 (424941)16188653804249.K6 (4249K6)FIAT5174955551740250PEUGEOT16188653804249.41 (424941)4249.42 (424942)4249.K6 (4249K6)16118421801607880680Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 5. 8. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 4. 8. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
-
FEBI Brzdový kotouč - 300 mm FB 43988
zvětšit
1 129,-Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 300Síla brzdového kotouče [mm]: 16Ráfek, počet děr: 5Počet upevňovacích otvorů: 5Tloušťka / síla [mm]: 80Vnější průměr [mm]: 300Kruhový vývrt ∅ [mm]: 130Povrch: nátěrTyp brzdového kotouče: plnýMinimální tloušťka [mm]: 14,2Centrovací průměr [mm]: 79Hmotnost [kg]: 7,75Dbejte servisních informací EAN:4027816439882CITROËN16 078 806 80 (1607880680)4249.41 (424941)4249.42 (424942)4249.42 SK (424942SK)4249.E84249.K6 (4249K6)FIAT5174 9555 (51749555)51740250PEUGEOT16 078 806 80 (1607880680)4249.41 (424941)4249.42 (424942)4249.42 SK (424942SK)4249.E84249.K6 (4249K6)Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 5. 8. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 4. 8. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
Všeobecné informace: Námi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln dodávají bez návodu k montáži. -
FERODO Brzdový kotouč PREMIER - 300 mm FE DDF1823-1
zvětšit
2 079,-Srovnávací průměr: 300Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 300Síla brzdového kotouče [mm]: 16Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez šroubuVýška [mm]: 80Centrovací průměr [mm]: 79Počet děr: 5Jednotka množství: kusHmotnost [kg]: 7,97Minimální tloušťka [mm]: 14,2Utahovací moment [Nm]: 160Délka balení [cm]: 32šířka balení [cm]: 32Výška balení [cm]: 3,8Montovací strana: zadní nápravaTyp brzdového kotouče: plnýPrůměr [mm]: 300 [mm]Síla brzdového kotouče [mm]: 16 [mm]Minimální tloušťka [mm]: 14,2 [mm]Výška [mm]: 80 [mm]Centrovací průměr [mm]: 79 [mm]Počet děr: 5Hmotnost [kg]: 7,97 [kg]Jednotka množství: kusPoužitá čísla Display: DDF1823 OE: CITROËN 424941 - 424942 - 4249K6 CITROEN/PEUGEOT - 424941 - 424942 - 4249K6 FIAT - 51740250 - 51749555 PEUGEOT - 424941 - 424942 - 4249K6 EAN:4044197589821Použitá čísla: DDF1823, DDF1823-1ve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 5. 8. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 4. 8. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
CITROËN4249 E8 (4249E8)4249424249E84249 41 (424941)4249K6161886538016118421801607880680424941FIAT5174025041740250517495554174 0250 (41740250)PEUGEOT4249E84249 42 (424942)4249 E8 (4249E8)4249414249421618865380161184218016078806804249K6PEUGEOT (DF-PSA)4249K6424942424941Konkurenční kódy -
KAMOKA Brzdový kotouč - 300 mm KAM 1033646
zvětšit
799,-Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 300Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 16Kruhový vývrt ∅ [mm]: 130Počet děr: 5Výška [mm]: 80Centrovací průměr [mm]: 79Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 300CITROËN424942160788068042494116118421804249 42 (424942)16188653804249K6FIAT5174025051749555PEUGEOT42494116078806804249.42 (424942)16118421804249K64249 41 (424941)1618865380Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 5. 8. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 4. 8. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
-
MAXGEAR Brzdový kotouč - 300 mm MXG 19-2008
zvětšit
929,-Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 300Vnější průměr [mm]: 300Síla brzdového kotouče [mm]: 16Typ brzdového kotouče: plnýVýška [mm]: 80Kruhový vývrt ∅ [mm]: 130Centrovací průměr [mm]: 79Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez šroubů vozidlového kolaPočet děr: 5Minimální tloušťka [mm]: 14,2EAN:5901619537480CITROËN16078806804249 41 (424941)4249 42 (424942)4249 K6 (4249K6)4249.42 (424942)4249414249424249K6FIAT5174025051749555PEUGEOT1607880680161184218016188653804249 41 (424941)4249 42 (424942)4249 K6 (4249K6)4249.41 (424941)4249414249424249K6Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 5. 8. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 4. 8. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
-
METELLI Brzdový kotouč - 300 mm MT 23-0911C
zvětšit
879,-Srovnávací průměr: 300Zkušební značka: ECE-R90Výška [mm]: 80,0Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 16,0Vnější průměr [mm]: 300,0Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 79,0Povrch: lakovánoEAN:8032747063774CITROËN4249.42 (424942)1607880680FIAT5174025051749555PEUGEOT4249.42 (424942)Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 5. 8. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 4. 8. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
-
MEYLE Brzdový kotouč - 300 mm ME 215 523 0028
zvětšit
1 099,-Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 300Vnější průměr [mm]: 300Výška [mm]: 80Síla brzdového kotouče [mm]: 16Minimální tloušťka [mm]: 14,2Centrovací průměr [mm]: 79Kruhový vývrt ∅ [mm]: 130Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 17,5Počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýPožadovaný počet kusů: 2EAN:4040074551394Použitá čísla: MBD0417, 16 188 653 80ve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 5. 8. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 4. 8. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
CITROËN4249.K6 (4249K6)16 188 653 80 (1618865380)16 118 421 80 (1611842180)16 078 806 80 (1607880680)4249.42 (424942)FIAT5174955551740250PEUGEOT16 11 842 180 (1611842180)16 078 806 80 (1607880680)16 118 421 80 (1611842180)16 18 865 380 (1618865380)4249.41 (424941)4249.K6 (4249K6)Konkurenční kódy
Zobrazit další výsledky