OE 13207EN21A
NISSAN, RENAULT, DACIA
Těsnicí kroužek dříku ventilu, sada ventilů, sací/výfukový ventil
NISSAN13207-EN21A
RENAULT13 20 7EN 21A, 13207EN21A
DACIA13 20 7EN 21A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AJUSA Těsnící kroužek - dřík ventilu AJS 12009100
    zvětšitAJUSA Těsnící kroužek - dřík ventilu ‐ AJS 12009100
    22,-ve skladu
    Vnitřní průměr [mm]: 9Vnější průměr [mm]: 11Výška [mm]: 12EAN:8427769282102MERCEDES-BENZ2000530400A2000530400NISSAN13207-6485R (132076485R)13207-ET00A (13207ET00A)13207-ET000 (13207ET000)13207-EN21A (13207EN21A)13207-EN20A (13207EN20A)13207-D4200 (13207D4200)13207-95F0B (1320795F0B)13207-95F0A (1320795F0A)13207-71J05 (1320771J05)13207-5WK0A (132075WK0A)13207-5H60A (132075H60A)13207-53Y10 (1320753Y10)13207-53Y00 (1320753Y00)13207-4F105 (132074F105)13207-4F100 (132074F100)13207-00Q0A (1320700Q0A)RENAULT132076485RCHEVROLET19316207DACIA132075RF0A132076485RINFINITI13207-5NA0C (132075NA0C)Konkurenční kódy
  • ELRING Těsnící kroužek - dřík ventilu ELR 020.020
    zvětšitELRING Těsnící kroužek - dřík ventilu ‐ ELR 020.020
    29,-ve skladu
    Průměr dříku ventilu [mm]: 5,5Vnitřní průměr [mm]: 9,5Vnější průměr [mm]: 11,8Výška [mm]: 11Materiál: ACM (polyakrylkaučuk)EAN:4041248174890MERCEDES-BENZA 200 053 04 00 (A2000530400)200 053 04 00 (2000530400)NISSAN13207-EN21A (13207EN21A)13207-95F0A (1320795F0A)13207-71J05 (1320771J05)13207-53Y10 (1320753Y10)13207-53Y00 (1320753Y00)13207-00Q0A (1320700Q0A)13207-4F100 (132074F100)13207-4F105 (132074F105)RENAULT13 20 753 Y00 (1320753Y00)13 20 75H 60A (132075H60A)13 20 764 85R (132076485R)13 20 7EN 21A (13207EN21A)DACIA13 20 7EN 21A (13207EN21A)13 20 764 85R (132076485R)13 20 75H 60A (132075H60A)13 20 753 Y00 (1320753Y00)Konkurenční kódy