OE 13207EN21A
NISSAN
Těsnicí kroužek dříku ventilu
| NISSAN | 13207-EN21A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
AJUSA Těsnící kroužek - dřík ventilu AJS 12009100
zvětšit
22,-ve skladuVnitřní průměr [mm]: 9Vnější průměr [mm]: 11Výška [mm]: 12EAN:8427769282102MERCEDES-BENZ2000530400A2000530400NISSAN13207-6485R (132076485R)13207-ET00A (13207ET00A)13207-ET000 (13207ET000)13207-EN21A (13207EN21A)13207-EN20A (13207EN20A)13207-D4200 (13207D4200)13207-95F0B (1320795F0B)13207-95F0A (1320795F0A)13207-71J05 (1320771J05)13207-5WK0A (132075WK0A)13207-5H60A (132075H60A)13207-53Y10 (1320753Y10)13207-53Y00 (1320753Y00)13207-4F105 (132074F105)13207-4F100 (132074F100)13207-00Q0A (1320700Q0A)RENAULT132076485RCHEVROLET19316207DACIA132075RF0A132076485RINFINITI13207-5NA0C (132075NA0C)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
ELRING Těsnící kroužek - dřík ventilu ELR 020.020
zvětšit
29,-ve skladuPrůměr dříku ventilu [mm]: 5,5Vnitřní průměr [mm]: 9,5Vnější průměr [mm]: 11,8Výška [mm]: 11Materiál: ACM (polyakrylkaučuk)EAN:4041248174890MERCEDES-BENZA 200 053 04 00 (A2000530400)200 053 04 00 (2000530400)NISSAN13207-EN21A (13207EN21A)13207-95F0A (1320795F0A)13207-71J05 (1320771J05)13207-53Y10 (1320753Y10)13207-53Y00 (1320753Y00)13207-00Q0A (1320700Q0A)13207-4F100 (132074F100)13207-4F105 (132074F105)RENAULT13 20 753 Y00 (1320753Y00)13 20 75H 60A (132075H60A)13 20 764 85R (132076485R)13 20 7EN 21A (13207EN21A)DACIA13 20 7EN 21A (13207EN21A)13 20 764 85R (132076485R)13 20 75H 60A (132075H60A)13 20 753 Y00 (1320753Y00)Konkurenční kódySkladem ve skladu