OE 11955JD20A
NISSAN
| NISSAN | 11955-JD20A, 11955JD20A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BLUE PRINT Vratná / vodicí kladka drážkového klínového řemenu BLP ADT396514
zvětšit
369,-ve skladuŠířka dosedací plochy kladky [mm]: 27Vnější průměr [mm]: 70Materiál: KovHmotnost [kg]: 0,238EAN:5050063221961NISSAN11955-EN200 (11955EN200)11955-JD20A (11955JD20A)11955-JD21A (11955JD21A)RENAULT11 95 5JD 21A (11955JD21A)TOYOTA16620-0N010 (166200N010)16620-0N010 SK (166200N010SK)16620-33020 (1662033020)16620-33021 (1662033021)16620-33022 (1662033022)16620-33023 (1662033023)16620-33024 (1662033024)16620-33025 (1662033025)16620-33040 (1662033040)16620-33040 SK (1662033040SK)16620-33041 (1662033041)16620-33041 SK (1662033041SK)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
CAFFARO Napínací kladka drážkového klínového řemenu CFR 377-00
zvětšit
229,-ve skladušířka [mm]: 27Materiál: KovVnitřní průměr [mm]: 17Vnější průměr [mm]: 70EAN:5901812505880NISSAN11955JD20A11955ET00A11955EE50B11955JD21A11955-JD21A (11955JD21A)11955-JD20A (11955JD20A)11955-ET00A (11955ET00A)RENAULT11 95 5JD 21A (11955JD21A)770106508911955JD20A11 95 5JD 20A (11955JD20A)11955JD21A77 01 065 089 (7701065089)NISSAN (DFAC)11955EE50B11955-EE50B (11955EE50B)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
DAYCO Napínák drážkového klínového řemenu DY APV2671
1 319,-ve skladuřemenice - ∅ [mm]: 70,0Výška 1 [mm]: 27,0Výška 2 [mm]: 40,0Hmotnost [kg]: 0,9EAN:8021787032673NISSAN11955EE50B11955ET00A11955JD20A11955JD21ARENAULT11955JD20A11955JD21AKonkurenční kódySkladem ve skladu