OE 0K2KB13480A
KIA
Palivový filtr
KIA0 K2KB 13 480 A, 0K2KB 13480A, 0K2KB13480A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DELPHI Palivový filtr DF HDF572
    zvětšitDELPHI Palivový filtr ‐ DF HDF572
    249,-ve skladu
    Průměr [mm]: 84Materiál: PlastTyp filtru: našroubovaný filtrVýška [mm]: 150EAN:5050100241907ALFA ROMEO608164604679737871753841CITROËN1906.C2 (1906C2)1906.62 (190662)1906.94 (190694)1906.67 (190667)FIAT71753841773623846797378994734060816460LANCIA71753841467973789947340PEUGEOT1906.66 (190666)1906.C2 (1906C2)1906621906931906.67 (190667)VOLKSWAGEN453 120 10F (45312010F)KIA0K2KB-13480 (0K2KB13480)0K2KB13480A0K2KK-13483 (0K2KK13483)0K2KK13483AVAG453 120 10F (45312010F)Konkurenční kódy
  • HENGST FILTER Palivový filtr HGF H159WK
    zvětšitHENGST FILTER Palivový filtr ‐ HGF H159WK
    399,-ve skladu
    Typ filtru: našroubovaný filtrVnější průměr [mm]: 84Vnitřní průměr [mm]: 62Velikost závitu: M16x1.5Výška [mm]: 150EAN:4030776011203Použitá čísla751200000
    ALFA ROMEO60816460CHRYSLER068105665AA68105665AACITROËN1901 58 (190158)1906 C3 (1906C3)1906 C7 (1906C7)1906-63 (190663)FIAT16829519804679737860010732927175384171754234717717469947340K68105665AAPEUGEOT1906 C3 (1906C3)1906 C7 (1906C7)1906-62 (190662)1906-63 (190663)1906.66 (190666)1906.67 (190667)KIA0 K2KB 13 480 (0K2KB13480)0 K2KB 13 480 A (0K2KB13480A)0 K2KK 13 483 (0K2KK13483)0 K2KK 13 483 A (0K2KK13483A)0 K2KY 13 480 (0K2KY13480)0K2KB 13 480 (0K2KB13480)0K2KB 13480A (0K2KB13480A)0K2KK 13483 (0K2KK13483)0K2KK 13483A (0K2KK13483A)0K2KK13 483A (0K2KK13483A)0K2KY 13480 (0K2KY13480)RENAULT TRUCKS50 21 185 197 (5021185197)Konkurenční kódy