OE 0CK325421AS2
AUDI
Sada hydraulického filtru automatické převodovky
| AUDI | 0CK 325 421 A S2 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BLUE PRINT Sada hydraulického filtru automatické převodovky BLP ADBP210127
zvětšit
909,-ve skladuTyp filtru: Síťový filtrDélka [mm]: 162šířka [mm]: 71Výška [mm]: 56Hmotnost [kg]: 0,11Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: S těsněním olejové vanyEAN:5057746351694AUDI0CK 321 371 A S2 (0CK321371AS2)0CK 325 421 A (0CK325421A)0CK 325 421 A S2 (0CK325421AS2)0CK 321 371 A (0CK321371A)CK 321 371 A (CK321371A)CK 325 421 A (CK325421A)Konkurenční kódySkladem ve skladu