OE 0AM311941F
VOLKSWAGEN
Opravná sada, mechanická převodovka
VOLKSWAGEN0AM 311 941 F, 0AM311941F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • LuK Opravna sada, mechanicka prevodovka LK 462005710
    zvětšitLuK Opravna sada, mechanicka prevodovka ‐ LK 462005710
    6 479,-ve skladu
    Typ převodovky: Dvouspojková převodovkaEAN:4005108950161AUDI0B53112110AM311123D0AM311123A0AM311123E0AM 311 965 A (0AM311965A)0AM 311 941 F (0AM311941F)0AM 311 941 A (0AM311941A)0AM 311 665 A (0AM311665A)0AM311220A0AM 311 235 A (0AM311235A)0AM 311 220 A (0AM311220A)0AM311235A0AM 311 123 E (0AM311123E)0AM 311 123 D (0AM311123D)0AM 311 123 A (0AM311123A)0AM311665A0AM311965A0B5 311 211 (0B5311211)0AM311941F0AM311941ASEAT0AM311941A0AM 311 941 A (0AM311941A)0AM 311 665 A (0AM311665A)0AM311965A0AM311941F0AM 311 941 F (0AM311941F)0AM 311 235 A (0AM311235A)0AM311220A0AM 311 220 A (0AM311220A)0AM311123E0AM 311 965 A (0AM311965A)0AM 311 123 E (0AM311123E)0AM311235A0AM 311 123 D (0AM311123D)0AM311123A0AM 311 123 A (0AM311123A)0AM311123D0AM311665AŠKODA0AM311965A0AM311123D0AM 311 965 A (0AM311965A)0AM311123A0AM311123E0AM 311 665 A (0AM311665A)0AM 311 235 A (0AM311235A)0AM 311 123 E (0AM311123E)0AM 311 123 D (0AM311123D)0AM311235A0AM 311 123 A (0AM311123A)0AM311665AVOLKSWAGEN0AM311123E0AM311941F0AM311941A0AM311220A0AM311965A0AM311665A0AM311123D02M409123B0AM311235A0AM 311 965 A (0AM311965A)02M 409 123 B (02M409123B)091 517 185 F (091517185F)091517185F096 323 981 (096323981)096 323 981 A (096323981A)096 323 981 D (096323981D)096 323 981 E (096323981E)096 323 981 L (096323981L)096 323 981 P (096323981P)096 323 981 R (096323981R)096323981096323981A096323981D096323981E096323981L096323981P096323981R0AM 311 123 A (0AM311123A)0AM 311 123 D (0AM311123D)0AM 311 123 E (0AM311123E)0AM 311 220 A (0AM311220A)0AM 311 235 A (0AM311235A)0AM 311 665 A (0AM311665A)0AM 311 941 A (0AM311941A)0AM 311 941 F (0AM311941F)0AM311123ASKODA (SVW)0AM 311 123 E (0AM311123E)0AM311123EKonkurenční kódy