OE 06K903133G
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG, AUDI (FAW), VW (FAW), VW (SVW), SKODA (SVW)
| AUDI | (06K903133G), 06K 903 133 G, 06K903133G |
| SEAT | (06K903133G), 06K 903 133 G, 06K903133G |
| ŠKODA | (06K903133G), 06K 903 133 G, 06K903133G |
| VOLKSWAGEN | (06K903133G), 06K 903 133 G, 06K903133G |
| VAG | (06K903133G), 06K 903 133 G, 06K903133G |
| AUDI (FAW) | 06K 903 133 G, 06K903133G |
| VW (FAW) | 06K 903 133 G |
| VW (SVW) | 06K 903 133 G |
| SKODA (SVW) | 06K 903 133 G |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
CAFFARO Napínací kladka drážkového klínového řemenu CFR 500409
zvětšit
189,-ve skladušířka [mm]: 24Materiál: PlastVnitřní průměr [mm]: 17Vnější průměr [mm]: 60EAN:5901958650093AUDI06L 903 133 D (06L903133D)SEAT06L 903 133 D (06L903133D)ŠKODA06L 903 133 D (06L903133D)VOLKSWAGEN06K903133L06K903133G06K903133F06L903133D06K903133A06L 903 133 D (06L903133D)06K 903 133 L (06K903133L)06K 903 133 G (06K903133G)06K 903 133 F (06K903133F)06K 903 133 A (06K903133A)AUDI (FAW)06K903133L06K903133G06K 903 133 L (06K903133L)06K 903 133 G (06K903133G)VW (FAW)06K903133L06K 903 133 L (06K903133L)VW (SVW)06L 903 133 D (06L903133D)06L903133D06K903133L06K903133AB06K 903 133 L (06K903133L)06K 903 133 AB (06K903133AB)SKODA (SVW)06L903133D06L 903 133 D (06L903133D)06K903133L06K 903 133 L (06K903133L)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
DAYCO Napínák drážkového klínového řemenu DY APV3605
zvětšit
859,-ve skladuřemenice - ∅ [mm]: 90,0Výška 1 [mm]: 22,0Výška 2 [mm]: 85,1Hmotnost [kg]: 0,9EAN:8021787243215Nahrazuje: APV3434Skladem ve skladu