OE 06B905437A
VOLKSWAGEN
Sada kabelů pro zapalování
VOLKSWAGEN06B 905 437 A, 06B 905 437A, 06B905437A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Sada kabelů pro zapalování BO 0986357814
    zvětšitBOSCH Sada kabelů pro zapalování ‐ BO 0986357814
    979,-ve skladu
    EAN:4047025399548Použitá číslaBS 814
    VOLKSWAGEN06B 905 431 A (06B905431A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 437 A (06B905437A)
  • HÜCO Sada kabelů pro zapalování Hueco HUC 134791
    zvětšitHÜCO Sada kabelů pro zapalování Hueco ‐ HUC 134791
    919,-u výrobce
  • JP GROUP Sada kabelů pro zapalování JP GROUP JPG 1192001110
    zvětšitJP GROUP Sada kabelů pro zapalování JP GROUP ‐ JPG 1192001110
    759,-ve skladu
  • NGK Sada kabelů pro zapalování NG 7044
    zvětšitNGK Sada kabelů pro zapalování ‐ NG 7044
    1 039,-ve skladu
    AUDI06A 905 409 P (06A905409P)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 430 E (06A905430E)06A 905 409 L (06A905409L)SEAT06A 905 409 P (06A905409P)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 430 E (06A905430E)06A 905 409 L (06A905409L)ŠKODA06A 905 409 P (06A905409P)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 430 E (06A905430E)VOLKSWAGEN06A 905 430 E (06A905430E)06A 905 409A (06A905409A)06A 905 409M (06A905409M)06B 905 433A (06B905433A)06B 905 437A (06B905437A)06B 905 435A (06B905435A)06A905409A06A905409M06B 905 409F (06B905409F)06B 905 431A (06B905431A)06B905409F06B905431A06A 905 409 P (06A905409P)06B905433A06B905435A06A 905 409 L (06A905409L)06B905437A06A 905 409 F (06A905409F)LAMBORGHINI06A 905 430 E (06A905430E)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 P (06A905409P)06A 905 409 L (06A905409L)BENTLEY06A 905 430 E (06A905430E)06A 905 409 P (06A905409P)06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 409 F (06A905409F)Konkurenční kódy
  • TESLA Zapalovací kabely alternative TE T076B
    zvětšitTESLA Zapalovací kabely alternative ‐ TE T076B
    679,-ve skladu
  • TESLA Zapalovací kabely original TE T854C
    zvětšitTESLA Zapalovací kabely original ‐ TE T854C
    849,-ve skladu
  • VALEO Sada kabelů pro zapalování VA 346373
    zvětšitVALEO Sada kabelů pro zapalování ‐ VA 346373
    1 289,-ve skladu
    Kabel zapalovací svíčky: Kabel zapalování (med)Materiál: SilikonKvantita: 4Průměr [mm]: 7Zapalovací svíčka: Provedení koncovky SAEZapalovací cívka: Provedení koncovky M4Délka 1 [mm]: 220Délka 2 [mm]: 351Délka 3 [mm]: 570Délka 4 [mm]: 580Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky SAEHmotnost [kg]: 0,41EAN:3276423463730AUDI06A905405N06A905409F06A905409M06A905409P06A905430E6A905405N6A905409F6A905409M6A905409P6A905430ESEAT06A905405N06A905409F06A905409M06A905409P06A905430E06B905409E06B905431A06B905433A06B905435A06B905437A6A905405N6A905409F6A905409M6A905409P6A905430E6B905409E6B905431A6B905433A6B905435A6B905437AN102044.02 (N10204402)N10204402N102436.11 (N10243611)N10243611VOLKSWAGEN06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 H (06A905409H)06A 905 409 M (06A905409M)06A 905 409 P (06A905409P)06A905405N06A905409A06A905409H06A905409M06A905409P06A905430E06B 905 409 F (06B905409F)06B 905 431 A (06B905431A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 437 A (06B905437A)06B905409F06B905431A06B905433A06B905435A06B905437A6A905405N6A905409H6A905409P6A905430EN10204402N10243611HITACHI134791134793134831Konkurenční kódy