OE 06B903133A
VAG
Napínací kladka drážkového klínového řemenu, napínák drážkového klínového řemenu
| VAG | 06B 903 133 A, 06B903133A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
CAFFARO Napínací kladka drážkového klínového řemenu CFR 120-00
zvětšit
229,-ve skladušířka [mm]: 28Materiál: PlastVnitřní průměr [mm]: 17Vnější průměr [mm]: 76EAN:5901812503275AUDI06B 903 133 A (06B903133A)06B903133A06B90313306B 903 133 E (06B903133E)06B 903 133 (06B903133)06B903133ESEAT06B 903 133 (06B903133)06B903133E06B 903 133 E (06B903133E)ŠKODA06B 903 133 (06B903133)06B 903 133 E (06B903133E)VOLKSWAGEN06B 903 133 (06B903133)06B 903 133 E (06B903133E)06B903133VAG06B903133A06B903133AUDI (FAW)06B903133E06B 903 133 E (06B903133E)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
DAYCO Napínák drážkového klínového řemenu DY APV2310
zvětšit
1 329,-ve skladuřemenice - ∅ [mm]: 76,2Výška 1 [mm]: 28,1Výška 2 [mm]: 41,8Hmotnost [kg]: 0,9EAN:8021787012040AUDI06B90313306B903133A06B903133EVAG06B20313306B90313306B903133AKonkurenční kódySkladem ve skladu