OE 06B903133
VAG
Napínací kladka drážkového klínového řemenu, napínák drážkového klínového řemenu
VAG06B 903 133, 06B903133
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CAFFARO Napínací kladka drážkového klínového řemenu CFR 120-00
    zvětšitCAFFARO Napínací kladka drážkového klínového řemenu ‐ CFR 120-00
    229,-ve skladu
    šířka [mm]: 28Materiál: PlastVnitřní průměr [mm]: 17Vnější průměr [mm]: 76EAN:5901812503275AUDI06B 903 133 A (06B903133A)06B903133A06B90313306B 903 133 E (06B903133E)06B 903 133 (06B903133)06B903133ESEAT06B 903 133 (06B903133)06B903133E06B 903 133 E (06B903133E)ŠKODA06B 903 133 (06B903133)06B 903 133 E (06B903133E)VOLKSWAGEN06B 903 133 (06B903133)06B 903 133 E (06B903133E)06B903133VAG06B903133A06B903133AUDI (FAW)06B903133E06B 903 133 E (06B903133E)Konkurenční kódy
  • DAYCO Napínák drážkového klínového řemenu DY APV2310
    zvětšitDAYCO Napínák drážkového klínového řemenu ‐ DY APV2310
    1 329,-ve skladu
    řemenice - ∅ [mm]: 76,2Výška 1 [mm]: 28,1Výška 2 [mm]: 41,8Hmotnost [kg]: 0,9EAN:8021787012040AUDI06B90313306B903133A06B903133EVAG06B20313306B90313306B903133AKonkurenční kódy