OE 06B198151B
AUDI
Píst, sada pístních kroužků
AUDI06B198151B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • Borsehung Sada pístních kroužků BSH B19038
    zvětšitBorsehung Sada pístních kroužků ‐ BSH B19038
    429,-ve skladu
    Všeobecné informacePiston ring; 1 set
  • MAHLE Sada pístních kroužků MAO 033 16 N0
    zvětšitMAHLE Sada pístních kroužků ‐ MAO 033 16 N0
    639,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 81,01číslo dílu: 1. R 1.5 Mo 2. NM 1.75 3. DSF 2.0 CrDélka balení [cm]: 12,5šířka balení [cm]: 12,50Hmotnost netto [g]: 24Výška balení [cm]: 3,00EAN:4009026548066Použitá čísla47 90422 0
    Nahrazuje033 04 N0
    AUDI058198151B06A198151A06B198151BVOLKSWAGEN058 198 151 B (058198151B)06A 198 151 A (06A198151A)06B 198 151 B (06B198151B)VAG06A 198 151 A (06A198151A)06B 198 151 B (06B198151B)CUPRA06B198151B06A198151A058198151BKonkurenční kódy