OE 06A906283F
SEAT
| SEAT | 06A 906 283 F, 06A 906 283F |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FEBI Regulační ventil plnicího tlaku FB 181734
zvětšit
709,-ve skladuDruh provozu: elektricko-pneumatickýNapětí [V]: 12Počet koncovek: 1Hmotnost [kg]: 0,1EAN:4054224817346AUDI28 906 283 N (28906283N)6A 906 283 F (6A906283F)06A 906 283 F (06A906283F)028 906 283 N (028906283N)FORD1 520 531 (1520531)1 111 362 (1111362)SEAT028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)6A 906 283 F (6A906283F)06A 906 283 F (06A906283F)ŠKODA06A 906 283 F (06A906283F)6A 906 283 F (6A906283F)028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)VOLKSWAGEN06A 906 283 F (06A906283F)6A 906 283 F (6A906283F)028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
MAXGEAR Regulační ventil plnicího tlaku MXG 58-0133
zvětšit
409,-ve skladuDruh provozu: elektrickýTyp ventilu: přepínací ventilNapětí [V]: 12EAN:5903364337704AUDI028 906 283 N (028906283N)FORDYM21-12B573-FA (YM2112B573FA)6M21-12B573-BA (6M2112B573BA)15205311111362SEAT028 906 283 N (028906283N)06A 906 283 F (06A906283F)ŠKODA06A 906 283 F (06A906283F)VOLKSWAGEN028 906 283 N (028906283N)06A 906 283 F (06A906283F)HITACHI139332Konkurenční kódySkladem ve skladu