OE 06A905430F
VAG
Zapalovací kabel
| VAG | 06A 905 430 F |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BERU Zapalovací kabel COPPER CABLE BE VA127B
Nahrazuje: VA119B
VOLKSWAGEN063 905 435A (063905435A)06A 905 430 AD (06A905430AD)N 104 188 06 (N10418806)VAG06A 905 430 AM (06A905430AM)06A 905 430 AP (06A905430AP)06A 905 430 F (06A905430F)06A 905 430 K (06A905430K)06A 905 430 T (06A905430T)Konkurenční kódy