OE 06A905430AD
ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Zapalovací kabel
ŠKODA06A905430AD
VOLKSWAGEN06A 905 430 AD
VAG06A905430AD
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BERU Zapalovací kabel COPPER CABLE BE VA127B
    zvětšitBERU Zapalovací kabel COPPER CABLE ‐ BE VA127B
    449,-ve skladu
    NahrazujeVA119B
    VOLKSWAGEN063 905 435A (063905435A)06A 905 430 AD (06A905430AD)N 104 188 06 (N10418806)VAG06A 905 430 AM (06A905430AM)06A 905 430 AP (06A905430AP)06A 905 430 F (06A905430F)06A 905 430 K (06A905430K)06A 905 430 T (06A905430T)Konkurenční kódy