OE 06A905409H
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Sada kabelů pro zapalování
AUDI06A905409H
SEAT06A905409H
ŠKODA06A905409H
VOLKSWAGEN06A 905 409 H, 06A905409H
VAG06A 905 409 H, 06A905409H
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Sada kabelů pro zapalování BO 0986356359
    zvětšitBOSCH Sada kabelů pro zapalování ‐ BO 0986356359
    749,-ve skladu
    EAN:40470252535983165143547793Použitá číslaB 359
    VOLKSWAGEN06A 905 409 E (06A905409E)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A 905 409 A (06A905409A)Konkurenční kódy