OE 06A905409H
VAG
Sada kabelů pro zapalování
| VAG | 06A 905 409 H, 06A905409H |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABU90
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 7-14 dnů.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno do 7-14 dnů
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí.
JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM92
zvětšit
709,-ve skladuMateriál: SilikonRozměr mřížky: COPPERVnější průměr [mm]: 7Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky M4Kabel zapalovací svíčky: Provedení koncovky SAEDélka 1 [mm]: 320Délka 2 [mm]: 520Délka 3 [mm]: 680Délka 4 [mm]: 700EAN:5902925020895AUDI06A905409L06B905435A06B905433A06B905431A06B905409E06A905430AQ06A905430AP06A905430AJ06A905430AH06A905409M06A905409H06A905409F06A905409A06B905437A06A905409EVAG06A 905 409 E (06A905409E)06B 905 437 A (06B905437A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 431 A (06B905431A)06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A905409P06A905409N06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 409 M (06A905409M)Konkurenční kódySkladem ve skladu
JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM82
709,-ve skladuMateriál: SilikonRozměr mřížky: COPPERVnější průměr [mm]: 7Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky M4Kabel zapalovací svíčky: Provedení koncovky SAEDélka 1 [mm]: 280Délka 2 [mm]: 460Délka 3 [mm]: 600Délka 4 [mm]: 660EAN:5902925016027VAG06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 E (06A905409E)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A 905 409 L (06A905409L)06A905409F06A905409MKonkurenční kódySkladem ve skladu
JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM90
JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM90P
JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM92P
599,-ve skladuMateriál: EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)Rozměr mřížky: COPPERVnější průměr [mm]: 7Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky M4Kabel zapalovací svíčky: Provedení koncovky SAEDélka 1 [mm]: 320Délka 2 [mm]: 520Délka 3 [mm]: 680Délka 4 [mm]: 700EAN:5902925009258AUDI06A905409L06B905435A06B905433A06B905431A06B905409E06A905430AQ06A905430AP06A905430AJ06A905430AH06A905409M06A905409H06A905409F06A905409A06B905437A06A905409EVAG06A 905 409 E (06A905409E)06B 905 437 A (06B905437A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 431 A (06B905431A)06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A905409P06A905409N06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 409 M (06A905409M)Konkurenční kódySkladem ve skladu
JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM82P
599,-ve skladuMateriál: EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)Rozměr mřížky: COPPERVnější průměr [mm]: 7Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky M4Kabel zapalovací svíčky: Provedení koncovky SAEDélka 1 [mm]: 280Délka 2 [mm]: 460Délka 3 [mm]: 600Délka 4 [mm]: 660EAN:5902925009234VAG06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 E (06A905409E)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A 905 409 L (06A905409L)06A905409F06A905409MKonkurenční kódySkladem ve skladu