OE 06A109479FH
BESTURN (FAW)
Napínací kladka ozubeného řemenu
BESTURN (FAW)(06A109479FH), 06A109479FH
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • FA1 Napínací kladka ozubeného řemenu FA1 RN1105-903
    zvětšitFA1 Napínací kladka ozubeného řemenu ‐ FA1 RN1105-903
    769,-ve skladu
  • INA Napínací kladka - ozubený řemen IN 531020320
    zvětšitINA Napínací kladka - ozubený řemen ‐ IN 531020320
    579,-ve skladu
    Vnější průměr [mm]: 82šířka [mm]: 30Dbejte servisních informací EAN:4005108126733AUDI06A 109 479 (06A109479)06A 109 479 A (06A109479A)06A 109 479 B (06A109479B)06A 109 479 C (06A109479C)06A 109 479 F (06A109479F)06A10947906A109479A06A109479B06A109479C06A109479FSEAT06A 109 479 (06A109479)06A 109 479 A (06A109479A)06A 109 479 B (06A109479B)06A 109 479 C (06A109479C)06A 109 479 F (06A109479F)06A10947906A109479A06A109479B06A109479C06A109479FŠKODA06A 109 479 (06A109479)06A 109 479 A (06A109479A)06A 109 479 B (06A109479B)06A 109 479 C (06A109479C)06A 109 479 F (06A109479F)06A10947906A109479A06A109479B06A109479C06A109479FVOLKSWAGEN06A 109 479 (06A109479)06A 109 479 A (06A109479A)06A 109 479 B (06A109479B)06A 109 479 C (06A109479C)06A 109 479 F (06A109479F)06A10947906A109479A06A109479B06A109479C06A109479FBESTURN (FAW)06A109479FHKonkurenční kódy