OE 059121113B
VOLKSWAGEN
Termostat chladiva
VOLKSWAGEN059 121 113 B, 059121113B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BEHR THERMOT-TRONIK Termostat - chladivo BH TX 8 83D
    zvětšitBEHR THERMOT-TRONIK Termostat - chladivo ‐ BH TX 8 83D
    569,-ve skladu
    JAGUARC28067C33012C37129MAZDA8AB3 15 171 (8AB315171)PORSCHE059 121 113B (059121113B)VOLKSWAGEN059 121 113 B (059121113B)059 121 113 A (059121113A)HYUNDAI255002200025500-22200 (2550022200)Konkurenční kódy
  • GATES Termostat - chladivo GT TH13684G1
    zvětšitGATES Termostat - chladivo ‐ GT TH13684G1
    269,-ve skladu
  • JP GROUP Termostat chladiva JP GROUP JPG 1114600610
    zvětšitJP GROUP Termostat chladiva JP GROUP ‐ JPG 1114600610
    209,-ve skladu
  • MAHLE Termostat chladiva MAO TX 8 83D
    zvětšitMAHLE Termostat chladiva ‐ MAO TX 8 83D
    549,-ve skladu
    Otevírací teplota [°C]: 83Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímPrůměr 2 [mm]: 35Průměr [mm]: 54Výška 1 [mm]: 21Výška 2 [mm]: 33,5šířka balení [cm]: 6,70Hmotnost netto [g]: 69Délka balení [cm]: 8,7Výška balení [cm]: 9,20EAN:4250192909209Použitá čísla70807721, 1.105.83.302, 1.105.83, 70809092
    AUDI59121113A059121113A059121113BJAGUARC37129C33012C28067MAZDA8AB3 15 171 (8AB315171)PORSCHE059 121 113B (059121113B)VOLKSWAGEN059 121 113 A (059121113A)059 121 113 B (059121113B)59121113AHYUNDAI25500-22200 (2550022200)25500220002550022050KIA255002205025500222002550022000VAG59121113A059 121 113 B (059121113B)059 121 113 A (059121113A)CUPRA59121113A059121113B059121113AKonkurenční kódy