OE 056115417B
AUDI, VOLKSWAGEN
Závitová zátka vedení chladiva
| AUDI | 056 115 417 B |
| VOLKSWAGEN | 056 115 417 B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FEBI Závitová zátka - vedení chladiva FB 05280
zvětšit
27,-ve skladuRozměr klíče: 5 mmDélka [mm]: 11Rozměr vnějšího závitu: M10 x 1Jakost / třída: 5.8Rozměr klíče: 5Hlava šroubu / profil matky: vnitřní šestihranDIN / ISO: 908Materiál: ocelPovrch: pozinkovanýDélka šroubu pod hlavou [mm]: 8Hmotnost [kg]: 0,006EAN:4027816052807AUDI026 121 133 A (026121133A)028 115 417 A (028115417A)034 103 351 (034103351)034 103 351 F (034103351F)034 103 351 J (034103351J)034 103 353 B (034103353B)034 121 133 (034121133)035 133 341 F (035133341F)049 115 417 (049115417)049 115 417 F (049115417F)049 115 417 J (049115417J)052 103 351 C (052103351C)052 121 167 (052121167)055 115 405 A (055115405A)055 115 417 D (055115417D)055 115 417 G (055115417G)056 115 417 B (056115417B)056 121 145 A (056121145A)056 919 369 A (056919369A)056 919 369 S (056919369S)058 115 417 A (058115417A)068 100 105 A (068100105A)068 115 405 N (068115405N)068 115 417 AC (068115417AC)068 115 417 L (068115417L)068 115 417 R (068115417R)068 115 417 S (068115417S)068 121 133 (068121133)068 121 133 B (068121133B)069 103 265 BV (069103265BV)069 103 265 BX (069103265BX)069 103 351 J (069103351J)069 103 351 L (069103351L)075 115 417 (075115417)077 115 401 B (077115401B)26 121 133 A (26121133A)28 115 417 A (28115417A)2RD 115 433 E (2RD115433E)34 103 351 (34103351)34 103 351 F (34103351F)34 103 351 J (34103351J)34 103 353 B (34103353B)34 121 133 (34121133)35 133 341 F (35133341F)49 115 417 (49115417)49 115 417 F (49115417F)49 115 417 J (49115417J)52 103 351 C (52103351C)52 121 167 (52121167)55 115 405 A (55115405A)55 115 417 D (55115417D)55 115 417 G (55115417G)56 115 417 B (56115417B)56 121 145 A (56121145A)56 919 369 A (56919369A)56 919 369 S (56919369S)58 115 417 A (58115417A)58115417A68 100 105 A (68100105A)68 115 405 N (68115405N)68 115 417 AC (68115417AC)68 115 417 L (68115417L)68 115 417 R (68115417R)68 115 417 S (68115417S)68 121 133 (68121133)68 121 133 B (68121133B)69 103 265 BV (69103265BV)69 103 265 BX (69103265BX)69 103 351 J (69103351J)69 103 351 L (69103351L)75 115 417 (75115417)77 115 401 B (77115401B)N 016 024 1 (N0160241)N 016 024 3 (N0160243)N 902 818 01 (N90281801)N0161591N0161602BMW24 11 1 215 485 (24111215485)24 11 1 219 277 (24111219277)24 11 1 219 635 (24111219635)VOLKSWAGEN026 121 133 A (026121133A)028 115 417 A (028115417A)034 103 351 (034103351)034 103 351 F (034103351F)034 103 351 J (034103351J)034 103 353 B (034103353B)034 121 133 (034121133)035 133 341 F (035133341F)049 115 417 (049115417)049 115 417 F (049115417F)049 115 417 J (049115417J)052 103 351 C (052103351C)052 121 167 (052121167)055 115 405 A (055115405A)055 115 417 D (055115417D)055 115 417 G (055115417G)056 115 417 B (056115417B)056 121 145 A (056121145A)056 919 369 A (056919369A)056 919 369 S (056919369S)068 100 105 A (068100105A)068 115 405 N (068115405N)068 115 417 AC (068115417AC)068 115 417 L (068115417L)068 115 417 R (068115417R)068 115 417 S (068115417S)068 121 133 (068121133)068 121 133 B (068121133B)069 103 265 BV (069103265BV)069 103 265 BX (069103265BX)069 103 351 J (069103351J)069 103 351 L (069103351L)075 115 417 (075115417)077 115 401 B (077115401B)26 121 133 A (26121133A)28 115 417 A (28115417A)2RD 115 433 E (2RD115433E)34 103 351 (34103351)34 103 351 F (34103351F)34 103 351 J (34103351J)34 103 353 B (34103353B)34 121 133 (34121133)35 133 341 F (35133341F)49 115 417 (49115417)49 115 417 F (49115417F)49 115 417 J (49115417J)52 103 351 C (52103351C)52 121 167 (52121167)55 115 405 A (55115405A)55 115 417 D (55115417D)55 115 417 G (55115417G)56 115 417 B (56115417B)56 121 145 A (56121145A)56 919 369 A (56919369A)56 919 369 S (56919369S)58115417A68 100 105 A (68100105A)68 115 405 N (68115405N)68 115 417 AC (68115417AC)68 115 417 L (68115417L)68 115 417 R (68115417R)68 115 417 S (68115417S)68 121 133 (68121133)68 121 133 B (68121133B)69 103 265 BV (69103265BV)69 103 265 BX (69103265BX)69 103 351 J (69103351J)69 103 351 L (69103351L)75 115 417 (75115417)77 115 401 B (77115401B)N 016 024 1 (N0160241)N 016 024 3 (N0160243)N 902 818 01 (N90281801)N0161591N0161602Konkurenční kódySkladem ve skladu