OE 04L198119F
VOLKSWAGEN
Sada ozubení rozvodového řemenu, vodní pumpa - sada ozubeného řemene
VOLKSWAGEN04L 198 119 F, 04L 198 119F, 04L198119F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CONTITECH Sada ozubení rozvodového řemenu CTT CT1168K5
    zvětšitCONTITECH Sada ozubení rozvodového řemenu ‐ CTT CT1168K5
    2 799,-ve skladu
    Délka balení [cm]: 26,5šířka balení [cm]: 16,5Výška balení [cm]: 9,5Hmotnost [kg]: 1,3Počet zubů: 145šířka [mm]: 25EAN:4010858996963Použitá číslaCT 1168
    ŠKODA04L 109 119 A (04L109119A)04L 109 119 B (04L109119B)04L 109 119 D (04L109119D)04L 109 119 F (04L109119F)4L109119F04L 109 119 G (04L109119G)04L198119F04L10911904L109119J04L109119CVOLKSWAGEN04L 109 119 A (04L109119A)4L109119F04L198119F04L10911904L 109 119 B (04L109119B)04L 109 119 D (04L109119D)04L 109 119 F (04L109119F)04L 109 119 G (04L109119G)04L 109 119 J (04L109119J)04L109119CKonkurenční kódy