OE 04E198141
ŠKODA
Sada spojky
ŠKODA04E 198 141, 04E198141
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • QWP Sada spojky QWP WCL008
    zvětšitQWP Sada spojky ‐ QWP WCL008
    2 129,-ve skladu
    Všeobecné informace
  • QWP Sada spojky QWP WCL050
    zvětšitQWP Sada spojky ‐ QWP WCL050
    2 229,-ve skladu
    AUDI02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 181 A (02T141181A)02T 141 719 (02T141719)02T 141 719 G (02T141719G)02T141153F036 141 026 (036141026)036 141 026 L (036141026L)036 141 032 H (036141032H)036 141 032 T (036141032T)036 141 032 T S1 (036141032TS1)036 198 141 AX (036198141AX)036 198 141 BX (036198141BX)036 198 141 D (036198141D)036 198 141 DX (036198141DX)036141026L036141032H036198141B036198141BX03C 141 025 J (03C141025J)03C141025J03F 141 025 (03F141025)03F14102504E 141 025 (04E141025)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 026 C (04E141026C)04E 141 031 C (04E141031C)04E 198 141 X (04E198141X)04E14102504E141026A04E141026C04E141031C0B4 141 165 (0B4141165)0B4 141 181 (0B4141181)0B4 198 165 (0B4198165)SEAT02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 165 C (02T141165C)02T 141 181 A (02T141181A)02T 141 719 (02T141719)02T 141 719 G (02T141719G)02T141153F036 141 015 BB (036141015BB)036 141 026 (036141026)036 141 026 G (036141026G)036 141 026 L (036141026L)036 141 032 H (036141032H)036 141 032 T (036141032T)036 141 032 T S1 (036141032TS1)036 141 032 TX (036141032TX)036 141 033 H (036141033H)036 141 033 HX (036141033HX)036 198 141 AX (036198141AX)036 198 141 BX (036198141BX)03C 141 025 J (03C141025J)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 A (03F141025A)03F 141 031 (03F141031)04E 141 025 (04E141025)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 031 C (04E141031C)04E 198 141 X (04E198141X)04E14102504E141026A04E141031C04E198141ŠKODA02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 165 C (02T141165C)02T 141 181 A (02T141181A)02T 141 719 (02T141719)02T 141 719 G (02T141719G)02T141153F036 141 015 BB (036141015BB)036 141 026 (036141026)036 141 026 G (036141026G)036 141 026 L (036141026L)036 141 026 M (036141026M)036 141 026 S1 (036141026S1)036 141 032 H (036141032H)036 141 032 T (036141032T)036 141 032 T S1 (036141032TS1)036 141 033 H (036141033H)036 141 033 HX (036141033HX)036 198 141 AX (036198141AX)036 198 141 BX (036198141BX)03C 141 025 F (03C141025F)03C 141 025 J (03C141025J)03C 141 025 K (03C141025K)03C 141 025 K S2 (03C141025KS2)03C 141 031 C (03C141031C)03C 141 031 G (03C141031G)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 A (03F141025A)03F 141 031 (03F141031)04E 141 025 (04E141025)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 026 C (04E141026C)04E 141 031 C (04E141031C)04E 198 141 (04E198141)04E14102504E141026A04E141031CVOLKSWAGEN02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 153 F S3 (02T141153FS3)02T 141 153 Q (02T141153Q)02T 141 181 A (02T141181A)02T 141 181 A S1 (02T141181AS1)02T 141 719 (02T141719)02T 141 719 G (02T141719G)02T141153F02T141153Q036 141 015 AB (036141015AB)036 141 015 AF (036141015AF)036 141 015 BB (036141015BB)036 141 026 (036141026)036 141 026 G (036141026G)036 141 026 G S1 (036141026GS1)036 141 026 GX (036141026GX)036 141 026 L (036141026L)036 141 026 L S1 (036141026LS1)036 141 026 M (036141026M)036 141 032 H (036141032H)036 141 032 H S1 (036141032HS1)036 141 032 T (036141032T)036 141 032 T S1 (036141032TS1)036 141 032 TX (036141032TX)036 141 033 H (036141033H)036 141 033 HX (036141033HX)036 198 141 A (036198141A)036 198 141 AX (036198141AX)036 198 141 B (036198141B)036 198 141 BX (036198141BX)036 198 141 D (036198141D)036 198 141 DX (036198141DX)03C 141 025 F (03C141025F)03C 141 025 J (03C141025J)03C 141 025 K (03C141025K)03C 141 025 K S2 (03C141025KS2)03C 141 031 C (03C141031C)03C 141 031 G (03C141031G)03F 141 015 (03F141015)03F 141 015 A (03F141015A)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 A (03F141025A)03F 141 031 (03F141031)04E 141 025 (04E141025)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 026 C (04E141026C)04E 141 026 N (04E141026N)04E 141 031 C (04E141031C)04E14102504E141026A04E141031C04E19814104E198141XVW (SVW)02T 141 719 F (02T141719F)Konkurenční kódy
    Všeobecné informace
  • SACHS Spojková sada SA 3000950019
    zvětšitSACHS Spojková sada ‐ SA 3000950019
    Průměr [mm]: 220Počet zubů: 28Díly v seznamu EAN:40138727578934013872757909Nahrazuje3000 951 035
    AUDI036 198 141 AX (036198141AX)036 141 026 (036141026)04E 198 141 X (04E198141X)036 198 141 BX (036198141BX)036 198 141 DX (036198141DX)036 198 141 D (036198141D)04E 198 141 X (04E198141X)SEAT036 141 032 T (036141032T)036 198 141 AX (036198141AX)04E 198 141 (04E198141)036 141 033 HX (036141033HX)036 198 141 BX (036198141BX)036 141 033 H (036141033H)036 141 032 TX (036141032TX)04E 198 141 X (04E198141X)036 141 026 G (036141026G)036 141 026 (036141026)04E 198 141 X (04E198141X)ŠKODA036 198 141 BX (036198141BX)04E 198 141 (04E198141)03C 141 031 G (03C141031G)036 198 141 AX (036198141AX)03C 141 025 K (03C141025K)036 141 033 HX (036141033HX)036 141 033 H (036141033H)036 141 026 G (036141026G)036 141 026 (036141026)VOLKSWAGEN03F 141 015 A (03F141015A)036 141 015 AF (036141015AF)04E 198 141 (04E198141)03F 141 015 (03F141015)04E 198 141 X (04E198141X)03C 141 031 G (03C141031G)04E 198 141 X (04E198141X)036 198 141 DX (036198141DX)036 141 015 AB (036141015AB)036 141 015 BB (036141015BB)036 141 026 (036141026)036 141 026 G (036141026G)036 141 026 GX (036141026GX)036 141 032 T (036141032T)036 141 032 TX (036141032TX)036 141 033 H (036141033H)036 141 033 HX (036141033HX)036 198 141 AX (036198141AX)036 198 141 BX (036198141BX)036 198 141 D (036198141D)03C 141 025 K (03C141025K)Konkurenční kódy