OE 04E198141
SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Sada spojky
SEAT04E 198 141, 04E198141
ŠKODA04E 198 141, 04E198141
VOLKSWAGEN04E 198 141, 04E198141
VAG04E198141
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BLUE PRINT Spojková sada BLP ADV183056
    zvětšitBLUE PRINT Spojková sada ‐ BLP ADV183056
    2 139,-ve skladu
    Vnější průměr [mm]: 221Počet zubů: 28Vícedílný: trojdílnýDoplňkový vyrobek / doplňkové info: se syntetickým tukemDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s vypínacím ložiskem s vodicí objímkou s vypínací vidlicíHmotnost [kg]: 4,690Dbejte servisních informací EAN:5050063302981AUDI02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 153 F S7 (02T141153FS7)02T 141 170 C (02T141170C)02T 141 170 C S2 (02T141170CS2)036 141 032 H (036141032H)036 141 032 H S1 (036141032HS1)036 141 032 T (036141032T)036 141 032 T S1 (036141032TS1)036 198 141 AX (036198141AX)036 198 141 BX (036198141BX)036 198 141 D (036198141D)036 198 141 DX (036198141DX)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 S1 (03F141025S1)04E 141 031 C (04E141031C)04E 198 141 X (04E198141X)36 198 141 AX (36198141AX)36 198 141 BX (36198141BX)36 198 141 D (36198141D)36 198 141 DX (36198141DX)4E 141 031 C (4E141031C)4E 198 141 X (4E198141X)SEAT02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 153 F S7 (02T141153FS7)02T 141 170 C (02T141170C)02T 141 170 C S2 (02T141170CS2)036 141 015 BB (036141015BB)036 141 032 H (036141032H)036 141 032 H S1 (036141032HS1)036 141 032 T (036141032T)036 141 032 T S1 (036141032TS1)036 141 033 H (036141033H)036 198 141 AX (036198141AX)036 198 141 BX (036198141BX)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 S1 (03F141025S1)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 026 A S1 (04E141026AS1)04E 141 031 C (04E141031C)04E 198 141 (04E198141)04E 198 141 X (04E198141X)36 141 015 BB (36141015BB)36 141 033 H (36141033H)36 198 141 AX (36198141AX)36 198 141 BX (36198141BX)4E 141 031 C (4E141031C)4E 198 141 (4E198141)4E 198 141 X (4E198141X)ŠKODA02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 153 F S7 (02T141153FS7)02T 141 170 C (02T141170C)02T 141 170 C S2 (02T141170CS2)036 141 015 BB (036141015BB)036 141 026 (036141026)036 141 026 S1 (036141026S1)036 141 032 H (036141032H)036 141 032 H S1 (036141032HS1)036 141 032 T (036141032T)036 141 032 T S1 (036141032TS1)036 141 033 H (036141033H)036 198 141 AX (036198141AX)036 198 141 BX (036198141BX)03C 141 025 K (03C141025K)03C 141 025 K S2 (03C141025KS2)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 S1 (03F141025S1)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 026 A S1 (04E141026AS1)04E 141 031 C (04E141031C)36 141 015 BB (36141015BB)36 141 033 H (36141033H)36 198 141 AX (36198141AX)36 198 141 BX (36198141BX)4E 141 026 A (4E141026A)4E 141 031 C (4E141031C)VOLKSWAGEN02T 141 153 E (02T141153E)02T 141 153 E S2 (02T141153ES2)02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 153 F S3 (02T141153FS3)02T 141 153 F S7 (02T141153FS7)02T 141 153 G (02T141153G)02T 141 153 G S2 (02T141153GS2)02T 141 153 H (02T141153H)02T 141 153 H S3 (02T141153HS3)02T 141 153 N (02T141153N)02T 141 153 N S3 (02T141153NS3)02T 141 153 P (02T141153P)02T 141 153 P S4 (02T141153PS4)02T 141 153 R (02T141153R)02T 141 153 R S3 (02T141153RS3)02T 141 170 C (02T141170C)02T 141 170 C S2 (02T141170CS2)02T 141 181 A (02T141181A)02T 141 181 A S1 (02T141181AS1)036 141 015 AB (036141015AB)036 141 015 AF (036141015AF)036 141 015 BB (036141015BB)036 141 025 T (036141025T)036 141 025 T S2 (036141025TS2)036 141 026 (036141026)036 141 026 G (036141026G)036 141 026 G S1 (036141026GS1)036 141 026 GX (036141026GX)036 141 026 GX S2 (036141026GXS2)036 141 026 L (036141026L)036 141 026 L S1 (036141026LS1)036 141 026 LX (036141026LX)036 141 026 LX S2 (036141026LXS2)036 141 026 S2 (036141026S2)036 141 032 H (036141032H)036 141 032 H S1 (036141032HS1)036 141 032 HX (036141032HX)036 141 032 HX S2 (036141032HXS2)036 141 032 T (036141032T)036 141 032 T S1 (036141032TS1)036 141 032 TX (036141032TX)036 141 032 TX S2 (036141032TXS2)036 141 033 H (036141033H)036 141 033 H S2 (036141033HS2)036 141 033 HX (036141033HX)036 141 033 HX S2 (036141033HXS2)036 198 141 A (036198141A)036 198 141 AX (036198141AX)036 198 141 BX (036198141BX)036 198 141 D (036198141D)036 198 141 D S2 (036198141DS2)036 198 141 DX (036198141DX)036 198 141 DX S2 (036198141DXS2)03C 141 025 JX (03C141025JX)03C 141 025 JX S2 (03C141025JXS2)03C 141 025 K (03C141025K)03C 141 025 K S2 (03C141025KS2)03C 141 031 G (03C141031G)03F 141 015 (03F141015)03F 141 015 A (03F141015A)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 S1 (03F141025S1)03F 141 025 X (03F141025X)03F 141 025 X S2 (03F141025XS2)04E 141 026 CX (04E141026CX)04E 141 026 CX S1 (04E141026CXS1)04E 141 031 C (04E141031C)04E 198 141 (04E198141)04E 198 141 S2 (04E198141S2)04E 198 141 X (04E198141X)36 141 015 AB (36141015AB)36 141 015 AF (36141015AF)36 141 015 BB (36141015BB)36 198 141 A (36198141A)36 198 141 AX (36198141AX)36 198 141 BX (36198141BX)3C 141 031 G (3C141031G)3F 141 015 (3F141015)3F 141 015 A (3F141015A)4E 141 031 C (4E141031C)4E 198 141 X (4E198141X)Konkurenční kódy