OE 044660C010
LEXUS
Sada brzdových destiček
LEXUS04466-0C010, 044660C010
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ATE Sada brzdových destiček AT 605619
    zvětšitATE Sada brzdových destiček ‐ AT 605619
    1 169,-ve skladu
    šířka [mm]: 116,3Výška [mm]: 44,6Tloušťka / síla [mm]: 17,3Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechemUzavírací výstražný kontakt: není určeno pro uzavírací výstražný ukazatel bez výstražného uzavíracího kontaktuZkušební značka: E9 90R-01229/2497MAPP-kód k dispozici EAN:4006633370899Použitá čísla605619, 24653
  • BLUE PRINT Sada brzdových destiček - kotoučová brzda BLP ADT342176
    zvětšitBLUE PRINT Sada brzdových destiček - kotoučová brzda ‐ BLP ADT342176
    439,-ve skladu
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • BOSCH Sada brzdových destiček - kotoučová brzda BO 0986494380
    zvětšitBOSCH Sada brzdových destiček - kotoučová brzda ‐ BO 0986494380
    639,-ve skladu
    Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechem s montážním návodemčíslo výrobku doporučeného příslušenství: 1987474351Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru Materiál: Low-metallicZkušební značka: ECE-R90WVA číslo: 24653Tloušťka / síla [mm]: 17,5šířka [mm]: 116,4Výška [mm]: 44,8EAN:4047024784734Použitá čísla24653, 8420-D1304, 8420D130, 8420D1304, BP1288, E9 90R-02A1081/2523
  • DENCKERMANN Sada brzdových destiček DCR B111274
    zvětšitDENCKERMANN Sada brzdových destiček ‐ DCR B111274
    379,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravašířka [mm]: 116,3Tloušťka / síla [mm]: 17,3Výška [mm]: 44,6Uzavírací výstražný kontakt: není určeno pro uzavírací výstražný ukazatel bez výstražného uzavíracího kontaktuEAN:5901225780010TOYOTA04466-0C010 (044660C010)04466-60120 (0446660120)0446660160LEXUS044660C01004466-0C010 (044660C010)044666012004466-60120 (0446660120)Konkurenční kódy
  • JURID Sada brzdových destiček PREMIER JRD 572597J
    zvětšitJURID Sada brzdových destiček PREMIER ‐ JRD 572597J
    709,-u výrobce
    Brzdový systém: AdvicsDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíšířka [mm]: 116,3Výška [mm]: 44,6Výška 1 [mm]: 44,6Tloušťka / síla [mm]: 17,3WVA číslo: 24653Zkušební značka: R90 HomologatedUzavírací výstražný kontakt: není určeno pro uzavírací výstražný ukazatelHmotnost [kg]: 1,071Typ kontejneru: KrabiceDélka balení [cm]: 16šířka balení [cm]: 10Výška balení [cm]: 8EAN:3306437101622Použitá čísla24653, 572597