OE 03N115466
ŠKODA
Olejový filtr, kryt pouzdra olejového filtru
| ŠKODA | 03N 115 466, 03N115466, 03N115466+ |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
TOPRAN Olejový filtr TPR 114 419
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 7-14 dnů.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno do 7-14 dnů
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí.
AUDI03N 115 466 (03N115466)03N 115 466A (03N115466A)03N 115 562 (03N115562)03N 115 562B (03N115562B)MAN65.05504-6000 (65055046000)65.05504-6002 (65055046002)SEAT03N 115 466 (03N115466)03N 115 466A (03N115466A)03N 115 562 (03N115562)03N 115 562B (03N115562B)ŠKODA03N 115 466 (03N115466)03N 115 466A (03N115466A)03N 115 562 (03N115562)03N 115 562B (03N115562B)VOLKSWAGEN03N 115 466 (03N115466)03N 115 466A (03N115466A)03N 115 562 (03N115562)03N 115 562B (03N115562B)CUPRA03N 115 466 (03N115466)03N 115 466A (03N115466A)03N 115 562 (03N115562)03N 115 562B (03N115562B)Konkurenční kódyVšeobecné informace: -
VIKA Kryt pouzdra olejového filtru VIK 11151795701
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
Všeobecné informace: Oil filter element with cap -
VIKA Olejový filtr VIK 11151034701
79,-ve skladuTyp filtru: Vložka filtruPrůměr [mm]: 65Výška [mm]: 103Průměr [mm]: 34Průměr 2 [mm]: 21Výška 1 [mm]: 95EAN:6923570449502AUDI03N11546603N115562A03N115562SEAT03N11546603N115562A03N115562ŠKODA03N115562A03N11556203N115466VOLKSWAGEN03N11556203N11546603N115562AVAG03N11556203N11546603N115562A03N115562B03N115466AKonkurenční kódySkladem ve skladu