OE 03G198151D
VAG
Sada pístních kroužků
| VAG | 03G 198 151 D, 03G198151D |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FAI AutoParts Sada pístních kroužků FAI PR1-000
zvětšit
769,-ve skladuVětší rozměr [mm]: 0,00číslo dílu: 1.75/2.0/3.0Standardní rozměr [STD] Vrt - ∅ [mm]: 81VAG038107301A03G19815103G198151B03G198151D046107311E070 198 151 A (070198151A)077107321CKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
GOETZE ENGINE Sada pístních kroužků GEE 08-139500-00
zvětšit
339,-ve skladuVývrt válce [mm]: 81číslo dílu: 1.75mm 001 CK P KV4 2.0mm 005IFU P F14 3.0mm 231 CR P GOE13Standardní rozměr [STD] EAN:4044197154197VAG038107301A03G19815103G198151B03G198151D046107311E077107321CKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
MAHLE Sada pístních kroužků MAO 030 90 N0
439,-ve skladuVývrt válce [mm]: 81,01číslo dílu: 1. R 1.75 CrK 2. M 2.0 IFU P 3. DSF 3.0 Cršířka balení [cm]: 12,50Délka balení [cm]: 12,5Výška balení [cm]: 3,00Hmotnost netto [g]: 33EAN:4009026609200Použitá čísla: 47 90210 0, 47 90735 0, 47 90736 0Skladem ve skladu
Nahrazuje: 028 11 N0
AUDI03L107321A38107301A46107311E077107321C046107311E03L198151C03L198151A03G198151D77107321C03G198151B03G198151A03G198151038107301AVOLKSWAGEN03L198151C38107301A038 107 301 A (038107301A)077 107 321 C (077107321C)46107311E046 107 311 E (046107311E)03G 198 151 (03G198151)03G 198 151 A (03G198151A)03L107321A77107321C03G 198 151 D (03G198151D)03G 198 151 B (03G198151B)03L 198 151 A (03L198151A)VAG77107321C03L198151C46107311E046 107 311 E (046107311E)03G 198 151 B (03G198151B)03G 198 151 (03G198151)077 107 321 C (077107321C)038 107 301 A (038107301A)03G 198 151 D (03G198151D)38107301A03L107321ACUPRA03L198151A038107301A77107321C03G19815103G198151A03G198151B03G198151D03L107321A46107311E03L198151C046107311E077107321C38107301AKonkurenční kódy -