OE 03C115562
VOLKSWAGEN
Olejový filtr, kryt pouzdra olejového filtru, filtr - sada
VOLKSWAGEN03C 115 562, 03C115562, 03C115562+
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ASHIKA Olejový filtr ASH 10-ECO092
    zvětšitASHIKA Olejový filtr ‐ ASH 10-ECO092
    78,-ve skladu
    Výška [mm]: 75Vnější průměr [mm]: 65Vnitřní průměr 1 [mm]: 9,5Vnitřní průměr 2 [mm]: 30Typ filtru: Vložka filtruPro OE číslo: 03C115562EAN:8033001669046AUDI03C 115 577 A (03C115577A)03C115561J03C1155623C115562SEAT03C115561B03C1155623C115561B3C115562ŠKODA03C115561B3C115561BVOLKSWAGEN03C 115 562 (03C115562)03C 115 577A (03C115577A)03C115403C03C115403E03C115403F03C115561B3C115403A3C115403B3C115403C3C115403D3C115403E3C115403F3C115561BVAG03C 115 562 (03C115562)03C 115 577 A (03C115577A)03C115403A03C115403B03C115403D03C1155623C 115 562 (3C115562)3C 115 577 A (3C115577A)Konkurenční kódy
  • BLUE PRINT Olejový filtr BLP ADV182104
    zvětšitBLUE PRINT Olejový filtr ‐ BLP ADV182104
    127,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruVnitřní průměr [mm]: 33Výška [mm]: 73Vnější průměr [mm]: 65Průměr těsnícího kroužku [mm]: 78Hmotnost [kg]: 0,035Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s těsnicím kroužkemDbejte servisních informací EAN:5050063006100AUDI03C 115 403 A (03C115403A)03C 115 403 B (03C115403B)03C 115 403 C (03C115403C)03C 115 403 D (03C115403D)03C 115 403 E (03C115403E)03C 115 403 F (03C115403F)03C 115 562 (03C115562)03C 115 577 A (03C115577A)3C 115 403 A (3C115403A)3C 115 403 B (3C115403B)3C 115 403 C (3C115403C)3C 115 403 D (3C115403D)3C 115 403 E (3C115403E)3C 115 403 F (3C115403F)3C 115 562 (3C115562)3C 115 577 A (3C115577A)SEAT03C 115 403 A (03C115403A)03C 115 403 B (03C115403B)03C 115 403 C (03C115403C)03C 115 403 D (03C115403D)03C 115 403 E (03C115403E)03C 115 403 F (03C115403F)03C 115 561 B (03C115561B)03C 115 562 (03C115562)03C 115 577 A (03C115577A)3C 115 403 A (3C115403A)3C 115 403 B (3C115403B)3C 115 403 C (3C115403C)3C 115 403 D (3C115403D)3C 115 403 E (3C115403E)3C 115 403 F (3C115403F)3C 115 562 (3C115562)3C 115 577 A (3C115577A)ŠKODA03C 115 403 E (03C115403E)03C 115 403 F (03C115403F)03C 115 561 B (03C115561B)03C 115 562 (03C115562)03C 115 577 A (03C115577A)3C 115 403 E (3C115403E)3C 115 403 F (3C115403F)3C 115 562 (3C115562)3C 115 577 A (3C115577A)VOLKSWAGEN03C 115 403 C (03C115403C)03C 115 403 E (03C115403E)03C 115 403 F (03C115403F)03C 115 561 B (03C115561B)03C 115 562 (03C115562)03C 115 577 A (03C115577A)3C 115 403 C (3C115403C)3C 115 403 E (3C115403E)3C 115 403 F (3C115403F)3C 115 562 (3C115562)3C 115 577 A (3C115577A)3C115403A3C115403B3C115403DKonkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • Borsehung Olejový filtr BSH B12821
    zvětšitBorsehung Olejový filtr ‐ BSH B12821
    171,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruPrůměr [mm]: 65Výška [mm]: 76Průměr [mm]: 33Průměr 2 [mm]: 28Výška 1 [mm]: 61EAN:4251475102881AUDI03C115562SEAT03C115562ŠKODA03C11556203C115562AVOLKSWAGEN03C11556203C115562AVAG03C11556203C115562A03C115577A03C115577BKonkurenční kódy
    Všeobecné informaceOil filter element; environmental
  • BOSCH Olejový filtr BO 1457429301
    zvětšitBOSCH Olejový filtr ‐ BO 1457429301
    189,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímVýška [mm]: 71Výška 1 [mm]: 61Vnější průměr [mm]: 65Vnitřní průměr 1 [mm]: 32Vnější průměr 2 [mm]: 28EAN:4047023191755Použitá číslaP 9301
    AUDI03C11556203CU5577A03C 115 562 (03C115562)SEAT03C 115 562 (03C115562)03C115562ŠKODA03C 115 562 (03C115562)03C 115 562 A (03C115562A)03C115562VOLKSWAGEN03C 115 562 (03C115562)03C 115 562 A (03C115562A)03C 115 577 A (03C115577A)03C115562Konkurenční kódy