OE 02M311123B
VOLKSWAGEN
Ložisko převodovky, opravná sada, mechanická převodovka
VOLKSWAGEN02M 311 123 B, 02M311123B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • INA Ložisko převodovky IN 712214010
    819,-ve skladu
  • LuK Opravna sada, mechanicka prevodovka LK 462019810
    zvětšitLuK Opravna sada, mechanicka prevodovka ‐ LK 462019810
    6 039,-ve skladu
    EAN:4014870180768SEAT02T 311 373 L (02T311373L)02T 311 373 J (02T311373J)02M 311 235 (02M311235)02M 311 235 A (02M311235A)02M311235A02T311373J02M31123502T311373LVOLKSWAGEN02T311373L02T 311 373 L (02T311373L)02T311373C02T311373D02T311373G02T311373J02M 311 123 E (02M311123E)091 517 185 B (091517185B)091 517 185 D (091517185D)091517185B091517185D098 409 321 A (098409321A)098409321A281 501 319 C (281501319C)281501319C02T 311 373 G (02T311373G)02M 311 123 B (02M311123B)02M 311 214 (02M311214)02M 311 220 (02M311220)02M 311 220 A (02M311220A)02M 311 235 (02M311235)02M 311 235 A (02M311235A)02M311123B02M311123E02M31121402M31122002M311220A02M31123502M311235A02T 311 373 C (02T311373C)02T 311 373 D (02T311373D)02T 311 373 J (02T311373J)Konkurenční kódy
  • LuK Opravna sada, mechanicka prevodovka LK 462019710
    zvětšitLuK Opravna sada, mechanicka prevodovka ‐ LK 462019710
    7 019,-ve skladu
    EAN:4014870180720VOLKSWAGEN02M 311 123 E (02M311123E)281501319C281 501 319 C (281501319C)098409321A098 409 321 A (098409321A)091517185D091517185B091 517 185 D (091517185D)091 517 185 B (091517185B)02M311220A02M31122002M31121402M311124A02M311123E02M311123B02M 311 220 A (02M311220A)02M 311 220 (02M311220)02M 311 214 (02M311214)02M 311 124 A (02M311124A)02M 311 123 B (02M311123B)Konkurenční kódy
    EAN:4014870180805SEAT02T 311 373 J (02T311373J)02M311235L02T311373J02M311235K02M 311 235 G (02M311235G)02T 311 373 L (02T311373L)02M 311 235 J (02M311235J)02M311235J02M 311 235 K (02M311235K)02M 311 235 L (02M311235L)02M311235G02T311373LVOLKSWAGEN02T311373D02T 311 373 G (02T311373G)02T311373C02T 311 373 L (02T311373L)02T 311 373 J (02T311373J)02M 311 123 E (02M311123E)02T311373G02T311373J02T311373L091 517 185 B (091517185B)091 517 185 D (091517185D)091517185B091517185D098 409 321 A (098409321A)098409321A281 501 319 C (281501319C)281501319C02T 311 373 C (02T311373C)02M 311 123 B (02M311123B)02M 311 214 (02M311214)02M 311 220 (02M311220)02M 311 220 A (02M311220A)02M 311 235 F (02M311235F)02M 311 235 G (02M311235G)02M 311 235 J (02M311235J)02M 311 235 K (02M311235K)02M 311 235 L (02M311235L)02M311123B02M311123E02M31121402M31122002M311220A02M311235F02M311235G02M311235J02M311235K02M311235L02T 311 373 D (02T311373D)
    EAN:4014870180744VOLKSWAGEN003 519 185 A (003519185A)0A5409321B0A5409123B0A5311235K0A5311220D0A5311220B0A5 409 321 B (0A5409321B)0A5 409 123 B (0A5409123B)0A5 311 235 K (0A5311235K)0A5 311 220 D (0A5311220D)0A5 311 220 B (0A5311220B)02Z31120602Z 311 206 (02Z311206)02M311123E02M311123B02M 311 123 E (02M311123E)02M 311 123 B (02M311123B)02D311206B02D 311 206 B (02D311206B)003519185F003519185B003519185A003519185003 519 185 F (003519185F)003 519 185 B (003519185B)003 519 185 (003519185)Konkurenční kódy
  • LuK Opravná sada, mechanická převodovka LuK GearBOX LK 462023510
    zvětšitLuK Opravná sada, mechanická převodovka LuK GearBOX ‐ LK 462023510
    EAN:4014870521769VOLKSWAGEN003 519 185 A (003519185A)0A5409321B0A5409123B0A5311372B0A5311372A0A5311220D0A5311220B0A5311206E0A5311206A0A5 409 321 B (0A5409321B)0A5 409 123 B (0A5409123B)0A5 311 372 B (0A5311372B)0A5 311 372 A (0A5311372A)0A5 311 220 D (0A5311220D)0A5 311 220 B (0A5311220B)0A5 311 206 E (0A5311206E)02Z311206003 519 185 (003519185)003 519 185 B (003519185B)003 519 185 F (003519185F)003519185003519185A003519185B003519185F02D 311 206 B (02D311206B)02D311206B02M 311 123 B (02M311123B)02M 311 123 E (02M311123E)02M311123B02M311123E02Z 311 206 (02Z311206)0A5 311 206 A (0A5311206A)Konkurenční kódy
  • LuK Opravná sada, mechanická převodovka LuK GearBOX LK 462040810
    zvětšitLuK Opravná sada, mechanická převodovka LuK GearBOX ‐ LK 462040810
    EAN:4014870755379MERCEDES-BENZ000 980 18 02 (0009801802)A0029804802A0009805202A0009801802A0009800502A 002 980 48 02 (A0029804802)A 000 980 52 02 (A0009805202)A 000 980 18 02 (A0009801802)A 000 980 05 02 (A0009800502)000 980 05 02 (0009800502)000 980 52 02 (0009805202)000980050200098018020009805202002 980 48 02 (0029804802)0029804802SAAB890937890 937 (890937)VOLKSWAGEN003 519 185 A (003519185A)0A5 311 372 B (0A5311372B)0A5 409 123 B (0A5409123B)0A5311123A0A5311123B0A5311220B0A5311220D0A5311235J0A5311235K0A5311372A0A5311372B0A5409123B003 519 185 (003519185)0A5 311 235 K (0A5311235K)003 519 185 B (003519185B)003519185003519185A003519185B02D 311 206 B (02D311206B)02D311206B02M 311 123 (02M311123)02M 311 123 B (02M311123B)02M 311 123 E (02M311123E)02M31112302M311123B02M311123E02Z 311 206 (02Z311206)02Z3112060A5 311 123 A (0A5311123A)0A5 311 123 B (0A5311123B)0A5 311 220 B (0A5311220B)0A5 311 220 D (0A5311220D)0A5 311 235 J (0A5311235J)0A5 311 372 A (0A5311372A)Konkurenční kódy