OE 02J409528A
SEAT
SEAT02J 409 528 A, 02J409528A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CORTECO Těsnící kroužek hřídele - hřídel převodovky COR 01033861B
    zvětšitCORTECO Těsnící kroužek hřídele - hřídel převodovky ‐ COR 01033861B
    219,-ve skladu
    Vnitřní průměr 1 [mm]: 48Materiál: ACM (polyakrylkaučuk)Výška 1 [mm]: 12,6Vnější průměr 1 [mm]: 60Výška 2 [mm]: 26,6Vnější průměr 2 [mm]: 74EAN:3358960206619Použitá číslaRWDRKOMBISIMMERRING«, BF Simmerring, BF, 82033861
  • ELRING Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu ELR 228.490
    zvětšitELRING Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu ‐ ELR 228.490
    249,-ve skladu
    Vnitřní průměr [mm]: 48Vnější průměr [mm]: 60Vnější průměr 2 [mm]: 74Výška [mm]: 26,5Typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku: SPTyp závitu: pravotočivá šrouboviceMateriál: ACM (polyakrylkaučuk)Protiprachová ochrana: s těsněním proti prachuEAN:4041248582558AUDI02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)SEAT02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)ŠKODA02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)VOLKSWAGEN02J 409 528 C (02J409528C)02J 409 528 A (02J409528A)CUPRA02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)Konkurenční kódy
  • ELRING Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu ELR 871.060
    zvětšitELRING Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu ‐ ELR 871.060
    209,-ve skladu
    Vnitřní průměr [mm]: 48Vnější průměr [mm]: 60Vnější průměr 2 [mm]: 74Výška [mm]: 26,6Typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku: SPMateriál: ACM (polyakrylkaučuk)Typ závitu: pravotočivá šrouboviceProtiprachová ochrana: s těsněním proti prachuEAN:4041248779590AUDI02A 301 192 A (02A301192A)02J 409 528 C (02J409528C)02J 409 528 A (02J409528A)SEAT02J 409 528 C (02J409528C)02J 409 528 A (02J409528A)02A 301 192 A (02A301192A)ŠKODA02A 301 192 A (02A301192A)02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)VOLKSWAGEN02A 301 192 A (02A301192A)02J 409 528 C (02J409528C)02J 409 528 A (02J409528A)CUPRA02J 409 528 A (02J409528A)02A 301 192 A (02A301192A)02J 409 528 C (02J409528C)Konkurenční kódy
  • FEBI Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu FB 39727
    zvětšitFEBI Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu ‐ FB 39727
    239,-ve skladu
    Montovaná strana: praváVnitřní průměr [mm]: 47Materiál: ACM (polyakrylkaučuk)Hmotnost [kg]: 0,05EAN:4027816397274AUDI02A 301 192 A (02A301192A)2A 301 192 A (2A301192A)2J 409 528 A (2J409528A)2J 409 528 C (2J409528C)02J 409 528 C (02J409528C)02J 409 528 A (02J409528A)SEAT02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)2J 409 528 C (2J409528C)2J 409 528 A (2J409528A)ŠKODA02J 409 528 A (02J409528A)2J 409 528 C (2J409528C)02J 409 528 C (02J409528C)2J 409 528 A (2J409528A)VOLKSWAGEN2J 409 528 C (2J409528C)2A 301 192 A (2A301192A)2J 409 528 A (2J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)02J 409 528 A (02J409528A)02A 301 192 A (02A301192A)Konkurenční kódy