OE 02F141671B
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Centrální vysouvač spojky, vysouvací ložisko, sada spojky
| AUDI | 02F141671B |
| SEAT | 02F141671B |
| ŠKODA | 02F141671B |
| VOLKSWAGEN | 02F 141 671 B, 02F 141 671B, 02F.141.671B, 02F141671B |
| VAG | 02F 141 671 B, 02F 141 671B, 02F141671B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Centrální vysouvač spojky ABS 41972
zvětšit
1 029,-ve skladuPrůměr pístu [mm]: 28Materiál: hliníkPočet upevňovacích otvorů: 2Způsob montáže: zasunutýEAN:8717109551075VOLKSWAGEN02F-141-671A (02F141671A)02F.141.671B (02F141671B)VAG02F 141 671B (02F141671B)02F 141 671A (02F141671A)OSCA10263Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
ASHIKA Vysouvací ložisko ASH 90-VW-VW02
zvětšit
1 669,-ve skladuVnitřní průměr [mm]: 24Vnější průměr [mm]: 64Výška [mm]: 57EAN:8052553168524VOLKSWAGEN02F141671A02F141671BKonkurenční kódySkladem ve skladu