OE 02F141671B
VAG
Centrální vysouvač spojky, sada spojky
VAG02F 141 671 B, 02F 141 671B, 02F141671B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Centrální vysouvač spojky ABS 41972
    zvětšitA.B.S. Centrální vysouvač spojky ‐ ABS 41972
    1 029,-ve skladu
    Průměr pístu [mm]: 28Materiál: hliníkPočet upevňovacích otvorů: 2Způsob montáže: zasunutýEAN:8717109551075VOLKSWAGEN02F-141-671A (02F141671A)02F.141.671B (02F141671B)VAG02F 141 671B (02F141671B)02F 141 671A (02F141671A)OSCA10263Konkurenční kódy
  • BORG & BECK Centrální vysouvač spojky BB BCS128
    zvětšitBORG & BECK Centrální vysouvač spojky ‐ BB BCS128
    1 439,-ve skladu
    Materiál základního tělesa: hliníkEAN:5055188216793AUDI02F141671A02F141671BSEAT02F141671A02F141671BŠKODA02F141671A02F141671BVOLKSWAGEN2F 141 671 B (2F141671B)02F 141 671 B (02F141671B)2F 141 671 A (2F141671A)02F 141 671A (02F141671A)02F 141 671B (02F141671B)02F141671A02F141671B02F 141 671 A (02F141671A)VAG02F 141 671 A (02F141671A)02F 141 671 B (02F141671B)Konkurenční kódy