OE 02F141671B
AUDI
Centrální vysouvač spojky
AUDI02F141671B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • BORG & BECK Centrální vysouvač spojky BB BCS128
    zvětšitBORG & BECK Centrální vysouvač spojky ‐ BB BCS128
    1 439,-ve skladu
    Materiál základního tělesa: hliníkEAN:5055188216793AUDI02F141671A02F141671BSEAT02F141671A02F141671BŠKODA02F141671A02F141671BVOLKSWAGEN2F 141 671 B (2F141671B)02F 141 671 B (02F141671B)2F 141 671 A (2F141671A)02F 141 671A (02F141671A)02F 141 671B (02F141671B)02F141671A02F141671B02F 141 671 A (02F141671A)VAG02F 141 671 A (02F141671A)02F 141 671 B (02F141671B)Konkurenční kódy