OE 02A141165M
SEAT
Vysouvací ložisko, sada spojky, přestavba, spojka
SEAT02A 141 165 M, 02A 141 165M, 02A141165M, 02A141165M+
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AISIN Sada spojky ASN KE-VW42
    zvětšitAISIN Sada spojky ‐ ASN KE-VW42
    2 629,-ve skladu
    Průměr [mm]: 215Počet zubů: 28EAN:5411450788397AUDI02A 141 165 G (02A141165G)02A141165G02A141165E02A141165D02A141165B02A141165M02A141165A02A 141 165 M (02A141165M)02A 141 165 E (02A141165E)045 141 031 A (045141031A)02A 141 165 D (02A141165D)045141031A028 141 036 R (028141036R)051141025B028141036T028141036R028 141 036 T (028141036T)02A 141 165 A (02A141165A)051 141 025 B (051141025B)02A 141 165 B (02A141165B)SEAT02A141165G02A 141 165 G (02A141165G)02A141165B02A 141 165 M (02A141165M)02A 141 165 B (02A141165B)02A141165MŠKODA02A141165E02A141165G02A141165D02A141165B02A 141 165 M (02A141165M)02A141165A02A141165M02A 141 165 G (02A141165G)02A 141 165 E (02A141165E)02A 141 165 A (02A141165A)02A 141 165 D (02A141165D)02A 141 165 B (02A141165B)VOLKSWAGEN051 141 025 B (051141025B)02A141165G051141025B028 141 036 R (028141036R)02A141165M02A141165D02A141165B02A141165A02A 141 165 M (02A141165M)02A 141 165 G (02A141165G)02A 141 165 E (02A141165E)02A 141 165 D (02A141165D)02A 141 165 B (02A141165B)02A 141 165 A (02A141165A)028141036T028141036R028 141 036 T (028141036T)02A141165EKonkurenční kódy